Sony Xperia J
Tom
Opinia neutralna
W statystykach na tej stronie o tym telefonie jest podane że on obsługuje Bluetooth v2.1 EDR, a na innej stronie internetowej wyczytałem że ten telefon obsługuje Bluetooth 3.0. Więc gdzieś musi być błąd.
W ogólnodostępnych specyfikacjach Sony stoi 2.1 EDR. Twojej własnej przenikliwości i zmysłowi badawczemu pozostawię może resztę. (jf)
W ogólnodostępnych specyfikacjach Sony stoi 2.1 EDR. Twojej własnej przenikliwości i zmysłowi badawczemu pozostawię może resztę. (jf)
.adsl.inetia.pl | 02.01.2013, 12:01
Sky
Opinia pozytywna
Uzywam Xperii J od miesiaca i potwierdzam, ze bateria daje rade duzo lepiej niz inne sluchawki. Jestem osoba dojrzala ktora potrzebuje sprawnego narzedzia a nie pudelka z gadzetami. Nie gram, muzyki prawie w ogóle nie slucham - do tego mam inne zabawki ;) Czesto korzystam z sieci - poczta, strony, mapy, nawigacja, skype. Sporo smsuje, dzwonie malo ale to dosc dlugie rozmowy.
Wyswietlacz zapewnia wlasciwy komfort korzystania bo ma dobra rozdzielczosc, kontrast, jasnosc i kolory. Czulosc na dotyk rowniez bardzo dobra. Dzwiek w czasie rozmowy wyrazny, czysty i naprawde glosny. Jesli wirtualna klawiatura jest dla kogos zbyt mala mmozna zmienic jej typ, wielkosc w ustawieniach. Co do zjec to rzeczywiscie slabo to wypada i nie trzeba miec porownania.
Tak na marginesie to w ogole nie rozumiem tej calej pogoni za iloscia rdzeni i ich szybkoscia. Hej, ludzie, to jest telefon a nie komputer...
Podsumowujac sluchawka warta wyboru.
Wyswietlacz zapewnia wlasciwy komfort korzystania bo ma dobra rozdzielczosc, kontrast, jasnosc i kolory. Czulosc na dotyk rowniez bardzo dobra. Dzwiek w czasie rozmowy wyrazny, czysty i naprawde glosny. Jesli wirtualna klawiatura jest dla kogos zbyt mala mmozna zmienic jej typ, wielkosc w ustawieniach. Co do zjec to rzeczywiscie slabo to wypada i nie trzeba miec porownania.
Tak na marginesie to w ogole nie rozumiem tej calej pogoni za iloscia rdzeni i ich szybkoscia. Hej, ludzie, to jest telefon a nie komputer...
Podsumowujac sluchawka warta wyboru.
.29.221.239.threembb.co.uk | 01.01.2013, 19:01
łukasz
Opinia neutralna
Bateria tragedia. co 2 dni ładowanie. Zdjęcia w sztucznym świetle tragedia. Reszta ok.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 01.01.2013, 14:01
szymo24
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od kilku dni. Pozytywnie mnie zaskoczył. Jestem bardzo zadowolony z jego działania, czasami zdarzają sie krótkie zacięcia. Serdecznie polecam.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 31.12.2012, 17:12
marcela
Opinia pozytywna
Taka mała uwaga do administratorów, na mojej baterii napisane jest że jest to bateria litowo-polimerowa, nie wiem jak w innych egzemplarzach :)
W kwestii formalnej: polimerowa jest również baterią litowo-jonową - ale fakt, staramy się zawsze dookreślać jeśli to możliwe. Na mojej również jest Li-Polymer. Dziękuję i oczywiście poprawiam. (jf)
W kwestii formalnej: polimerowa jest również baterią litowo-jonową - ale fakt, staramy się zawsze dookreślać jeśli to możliwe. Na mojej również jest Li-Polymer. Dziękuję i oczywiście poprawiam. (jf)
.olsztyn.vectranet.pl | 31.12.2012, 16:12
Kuba11213
Opinia negatywna
Witam wszystkich! Jestem w posiadaniu xperi j od dwóch dni i Jestem strasznie niezadowolony. Telefon jest nowy prosto od operatora sieci. Nie wiem dlaczego, ale zachowuje się taj jak by żył swoim życiem. Aplikacje uruchamiają się same!!! I co najgorsze telefon sam sobie wybiera numery tel i sam dzwoni!!! Może ktoś coś poradzi? Może problem tkwi w jakimś szczególe?
Jeśli przeczytałeś instrukcję i postępujesz zgodnie z jej wskazaniami, znasz system Android i umiesz go obsługiwać, a problemy nadal występują, zwróć/wymień telefon ze względu na niezgodność z umową, bądź też wadę fabryczną. Jeśli nie przeczytałeś instrukcji albo kompletnie nie znasz systemu - sporo nauki przed Tobą. (jf)
Jeśli przeczytałeś instrukcję i postępujesz zgodnie z jej wskazaniami, znasz system Android i umiesz go obsługiwać, a problemy nadal występują, zwróć/wymień telefon ze względu na niezgodność z umową, bądź też wadę fabryczną. Jeśli nie przeczytałeś instrukcji albo kompletnie nie znasz systemu - sporo nauki przed Tobą. (jf)
.centertel.pl | 31.12.2012, 15:12
nowy
Opinia pozytywna
Telefon ma kilka wad
- bardzo kiepskie zdjęcia
- brak przycisku do robienia zdjęć
- Przycisk do odblokowywania/zablokowywania/wyłączania obok przycisku ściszającego (czasami denerwujące)
- bardzo kiepskie zdjęcia
- brak przycisku do robienia zdjęć
- Przycisk do odblokowywania/zablokowywania/wyłączania obok przycisku ściszającego (czasami denerwujące)
.238.194.1 | 31.12.2012, 12:12
aaaaaaaa
Opinia pozytywna
Telefonik bardzo fajnie się sprawuje, co prawda przycisk od odblokowanie jest trochę nieporęczny i dotykowe przyciski pod wyświetlaczem, podczas gry, przeglądania internetu, zdarza mi się przypadkiem wyjść z aplikacji. Poza tym wszystko jest ok.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30.12.2012, 21:12
ady
Opinia pozytywna
Mam ten telefon 3 tygodnie i jestem z niego naprawdę zadowolony. Jest to mistrz pod względem wytrzymałości baterii. Trzyma ona 6-7 dni. Jedynym mankamentem który dostrzegłem i został on wymieniony poniżej jest brak przycisku do robienia zdjęć i brak słuchawek w zestawie. Gorąco polecam! 5!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 30.12.2012, 17:12
draven
Opinia pozytywna
Generalnie telefon daje bardzo dużo za bardzo mało, więc dla ludzi o umiarkowanych wymaganiach telefon idealny. Pytanie mam do użytkowników czy mają problemy z działaniem radia? U mnie dzieje się dziwna sytuacja. Znajduje stacje i ogólnie działa, ale nie daje dzwięku ani przez słuchawki ani przez głośnik. Wiecie cos o tym?
.cityconnect.pl | 29.12.2012, 20:12