Sony Xperia E4g
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 108. Pokazuję od 61 do 70. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 25,0% 
icon unknown opinion
 21,3% 
Opinia pozytywna

anwil88

A przy moim bateria trzyma nawet do 7 dni i to włączonego trybu stamina,polecam


R E K L A M A
Opinia pozytywna

kicia

Telefon mam od 3 miesięcy zakupiony w plusie i jestem z niego bardzo zadowolona, chodzi wszystko jak trzeba nie zacina się, bateria wytrzymuje do 3 dni, jedynie mogę się przyczepić do głośnika ale już przywykłam do tego :) poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń polecam

Opinia pozytywna

mcjq5

Bardzo fajny telefon, świetny stosunek ceny do możliwości. Jedyne do czego można się przyczepić to słabe aparaty i niska jakość wykonania tylnej klapki. Bardzo wydajne podzespoły bijące konkurencje w tej półce cenowej na głowę, świetny ekran.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

randzit

Użytkuje go kilka miesięcy. Zakupiony w Plus.
uważam że solidny porządny telefon. Bateria starcza na 3-4 dni, lokalizacja ze słabym sygnałem. Stamina względnie dobrze podaje pozostały czas pracy. Włączone Wi-FI. Aparat znośni. Szczególnie jak używa się go do kopiowania dokumentów. LTE też działa poprawnie. Można usunąć aplikacje brandowe.
Uciążliwa może być wymiana baterii. Jest zabudowana.

Opinia pozytywna

Ollla

Mam ten telefon +/- 4 mies. i jestem z niego bardzo zadowolona jego jedyny minus to aparat... Jak na 5 mpx to słabo ...

Opinia negatywna

Nati1328

Telefon posiadam od miesiąca, totalna masakra. Tnie go strasznie. Szczególnie jak chce otworzyć wiadomości przycina się cały czas. Bateria trzyma jeden dzień, zasięg się traci. Jednym słowem porażka. I nie polecam.

Opinia pozytywna

Westfaliax

Ktoś tam napisał, że w zestawie nie ma słuchawek i że bateria w trybie stamina wytrzymuje ledwo dwa dni. Mam wrażenie, że dostał albo model powystawowy, który na wystawie spędził 3 lata (co jest niemożliwe), albo dostał tzw. refub (co też jest niemożliwe). Telefon bez trybu stamina wytrzymuje 2 dni, pod koniec drugiego dnia zostaje jeszcze 20%. W trybie stamina dochodzi do 4 dni.


R E K L A M A
Opinia neutralna

heldo

Dla tych którzy szukają tel. z mocną baterią. W tym telefonie jej nie znajdą, mimo 23000mAh to trzyma zaledwie dwa dni i to na trybie stamina z ograniczną mocno ilością aplikacji działających w tle. I jedna również uwaga android w tym tel to nie 5 lollipop a 4.4.4. Brak słuchawek i kabel do ładowania z usb to już kompromitacja firmy Sony, ma zaledwie 10 cm długości!

Opinia pozytywna

Jesper

posiadam telefon od niedawna i oceniam go pozytywnie nic nie szwamkuje bateria wporządku aparat ... mógłby być kapke lepszy ale po za tym jest ok :)
POLECAM :)

Opinia pozytywna

hana9

Użytkuję od około miesiąca. Ogólnie jestem zadowolona ale są 3 minusy ...
Głośnik zewnętrzny to tragedia totalna ... myślałam, że to tylko efekt funkcji clear audio, która oczyszcza dźwięk co na zewnętrznym brzmi przestrzennie ale gdy tą funkcję wyłączyłam to brzmiało jak totalne mono.
Drugi minus to aparat. Jak na 5 mpix to nie jest zachwycający ale zdjęcia wychodzą w miarę kiedy robisz je aplikacją Retrica.
Trzeci minus - zabudowana bateria. Jest to dla mnie śmieszne po prostu. Nie będę czepiać się wytrzymałości baterii ponieważ nie dziwie się, że trzymają góra dwa dni. To jest smartfon im więcej w nim apek ukrycie działających w tle itp no to wiadomo. Dobrze, że jest tryb stamina, który wydłuża nam ten czas działania baterii.

Design świetny - bardzo mi się podoba
Płynność ekranu także dobra, aplikacje się nie zacinają, wystarczająco duży ekran. Bardo dobra jakość dźwięku po podłączeniu słuchawek i odpowiednio ustawionemu equalizerowi. Po aktualizacji androida troszkę zaniżyła się jakość rozmów ale już się przyzwyczaiłam. Ogólnie oceniam 8/10 :)

Wszystkich opinii: 108. Pokazuję od 61 do 70. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies