Sony Xperia E
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 335. Pokazuję od 331 do 335. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
39,1% 
icon down
 43,0% 
icon unknown opinion
 17,9% 
Opinia neutralna

tomek

Jak zobaczyłem początek tego opisu to pomyślałem że to coś dla mnie , ale końcówka mnie zaskoczyła słaby aparat i brak "flesza" szkoda.wyświetlacz 3,5"i niezłe bebechy tego szukam, ale aparat - porazka.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Paulalol

w dzisiejszych czasach 5mpx powinno być bo telefon fajnie się prezentuje a co do wielkości ekranu 3,5 -4,0 cala wystarczy po wyżej to już moim zdanie cegły .

Opinia neutralna

Tokugawa20

Już myślałem, że Sony wydał coś przyzwoitego z Dual Simem (mam na myśli E dual), ale zawiodłem się. Zostanę przy Satio i Vivazie.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

max

Nie mam pojęcia skąd te dane o standardzie?? Po pierwsze należy pamiętać, że aparat jest tylko DODATKIEM do smartfona. Po drugie to i tak trzeba się cieszyć, że tym razem dodali autofocus, czego poprzednik E, czyli tipo nie ma. Po trzecie XPERIA E ma być telefonem budżetowym, czyli z niskiej półki cenowej. Pozdrawiam, max

Opinia neutralna

Juras

Z Tym aparatem, ktory zostal zamontowany w tym Modelu to chyba zart jakis. Dzis standardem jest aparat o matrycy 5Mpx. kto bedzie kupowac multimedialny telefon ze slabym aparatem ?

Wszystkich opinii: 335. Pokazuję od 331 do 335. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies