Sony Xperia E
tomek
Jak zobaczyłem początek tego opisu to pomyślałem że to coś dla mnie , ale końcówka mnie zaskoczyła słaby aparat i brak "flesza" szkoda.wyświetlacz 3,5"i niezłe bebechy tego szukam, ale aparat - porazka.
Paulalol
w dzisiejszych czasach 5mpx powinno być bo telefon fajnie się prezentuje a co do wielkości ekranu 3,5 -4,0 cala wystarczy po wyżej to już moim zdanie cegły .
Tokugawa20
Już myślałem, że Sony wydał coś przyzwoitego z Dual Simem (mam na myśli E dual), ale zawiodłem się. Zostanę przy Satio i Vivazie.
max
Nie mam pojęcia skąd te dane o standardzie?? Po pierwsze należy pamiętać, że aparat jest tylko DODATKIEM do smartfona. Po drugie to i tak trzeba się cieszyć, że tym razem dodali autofocus, czego poprzednik E, czyli tipo nie ma. Po trzecie XPERIA E ma być telefonem budżetowym, czyli z niskiej półki cenowej. Pozdrawiam, max
Juras
Z Tym aparatem, ktory zostal zamontowany w tym Modelu to chyba zart jakis. Dzis standardem jest aparat o matrycy 5Mpx. kto bedzie kupowac multimedialny telefon ze slabym aparatem ?