Siemens A57
Opinia neutralna
truskawa
To był mój pierwszy telefon,naszczęście teraz mam lepszy (LGU8120), ale tych dwóch niemożna porównywać:). Telefon nawet nawet,tyle że mialam problemy z ściąganiem dzwonków, i tapet...........
Opinia neutralna
kacik
Świetny Aparat z bardzo dobrą baterią. Polecam.Menu przejrzyste.