Siemens A57
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 12. Pokazuję od 11 do 12. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
58,3% 
icon down
 8,3% 
icon unknown opinion
 33,3% 
Opinia neutralna

truskawa

To był mój pierwszy telefon,naszczęście teraz mam lepszy (LGU8120), ale tych dwóch niemożna porównywać:). Telefon nawet nawet,tyle że mialam problemy z ściąganiem dzwonków, i tapet...........


R E K L A M A
Opinia neutralna

kacik

Świetny Aparat z bardzo dobrą baterią. Polecam.Menu przejrzyste.

Wszystkich opinii: 12. Pokazuję od 11 do 12. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies