Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Mam pytanie, kupiłem sobie ten telefonik, sprawuje się świetnie, ale nie wiem jak przenieść muzykę z telefonu na karte sim i jak go podłączam do komputera to pokazuje "przestaw na pamięć telefonu". Jak to zrobić? Z góry dziękuje
Hej wam! Mam małe pytanie!
Telefon ten posiadam już z pół roku i jestem zadowolona.
Dziś miałam automatyczną aktualizację oprogramowania.
Moje pytanie odnosi się paneli.
Otóż jak chciałam np usunąć "dodatkowy ekran" bo stwierdziłam, że np mam ich za dużo to przytrzymałam palcem dany ekran i przeciągnęłam do kosza. Dziś też porządkowałam ikonki na trzech ekranach i chciałam usunąć czwarty i takiej czynności usunięcia ekranu już się nie da wykonać :( może mi ktoś napisać jak usunąć ekran/panel? Byłabym bardzo wdzięczna :)
z góry dziękuję :)
Witam. Mam od paru dni ten telefon. Na górnym pasku pokazała mi się duża litera H z takim oznaczeniem jak połączenie wi-fi i zjada mi kasę z konta. Jak to wyłączyć?
Korzystam już ponad pół roku z tego telefonu i do tej pory wszystko było ok gdy nagle przestała działać mi wibracja! Mam tryb wibracji a mimo to nie sygnalizuje telefon w tej formie. Nie ma wibracji przy połączeniach, wiadomościach, aplikacjach, wł/wył telefonu i nawet w ustawieniach przy wyborze rodzaju wibracji. Mam zainstalowana najnowszą wersje androida. Telefon nigdzie mi nie spadł ani nic z tych rzeczy.
Proszę o pomoc
Witam!
chciałam się zapytać i prosić o pomoc dziś wyskoczyła mi taka mała ikonka która pokazuje się cały czas po lewej stronie na samej górze literka i w kółeczku przekreślona i jak mi dochodzi sms to nie działają wibracje a kiedy przechodzę z trybu dźwięków to działa i nie wiem o co chodzi..proszę o pomoc
Głośniczek wbudowany, ma bardzo dobrą jakość, nawet basy słychać. Dzwięk jest głośny i czysty. Na słuchawkach także bardzo przyjemnie się z niego korzysta. Do tego są wbudowane gotowe ustawienia korektora dźwięku.
Hej, mam pytanie: jak działa odtwarzacz w tym telefonie? Dla mnie to absolutnie najważniejsze, a mam do wyboru m.in. ten model w Playu. Jak jest z jakością dźwięku i wygodą użytkowania odtwarzacza? Czy radio dobrze działa?
Dzwięk jest na wysokim poziomie, orginalny odtwarzacz nie zawsze wszystko potrafi odtworzyć, ale można pobrać dodatkowy ze sklepu. Radio z RDS i nie robi problemów. Filmiki przyjemnie się ogląda chociaż mógłby być trochę większy ekranik.
witam,
proszę mi powiedzieć czy jest opcja ustawienia odbioru mmsów i jednocześnie wyłączonego internetu po sieci?
tzn za każdym razem muszę przełączać transmisję po sieci, by odebrać zdjęcie a nie mam wykupionego pakietu internetowego (działam tylko na wifi).
pozdrawiam
czy jest mi w stanie ktoś pomoc?? Korzystam już ponad pół roku z tego telefonu i do tej pory wszystko było ok gdy nagle przestała działać mi wibracja! Mam tryb wibracji a mimo to nie sygnalizuje telefon w tej formie. Nie ma wibracji przy połączeniach, wiadomościach, aplikacjach, wł/wył telefonu i nawet w ustawieniach przy wyborze rodzaju wibracji. Mam zainstalowana najnowszą wersje androida. Telefon nigdzie mi nie spadł ani nic z tych rzeczy.
Proszę o pomoc!!
Co zrobić aby bateria w tym telefonie dluzej wytrzymywala ?. jest to bardzo uciążliwe gdy musze go codziennie ladowac. Chyba zaluje że kupilam ten telefon. Jesli macie jakies rady co do tej baterii to prosze o pomoc.
Tego telefonu się nie konfiguruje ;) wystarczy podczas wysyłania/ odbierania wiadomości mms włączyć transmisje danych. Radziłabym wcześniej wykupić pakiet internetowych, inaczej takie włączenie transmisji jest kosztowne.
mam mały problem z tym telefonem cały czas gdy doładuje Karte znikają mi pieniądze z kata . Może ktoś wie czym jest spowinowacany ten problem? Nawet gdy nie korzystam z internetu . Karta 30zł staracza mi na pół dnia nawet jak telefon leży cały dzień nie używany .
Możliwe, że jakieś pobrane aplikacje aktualizują się automatycznie, w tle, bez wiedzy użytkownika. Sprawdź czy masz wyłączoną w ustawieniach transmisje danych (Ustawienia-> komunikacja-> siec komórkowa o ile dobrze pamiętam) i odznacz też te opcje w Sklepie. Może pomoże :).
Telefon ten posiadam już z pół roku i jestem zadowolona.
Dziś miałam automatyczną aktualizację oprogramowania.
Moje pytanie odnosi się paneli.
Otóż jak chciałam np usunąć "dodatkowy ekran" bo stwierdziłam, że np mam ich za dużo to przytrzymałam palcem dany ekran i przeciągnęłam do kosza. Dziś też porządkowałam ikonki na trzech ekranach i chciałam usunąć czwarty i takiej czynności usunięcia ekranu już się nie da wykonać :( może mi ktoś napisać jak usunąć ekran/panel? Byłabym bardzo wdzięczna :)
z góry dziękuję :)
Proszę o pomoc
chciałam się zapytać i prosić o pomoc dziś wyskoczyła mi taka mała ikonka która pokazuje się cały czas po lewej stronie na samej górze literka i w kółeczku przekreślona i jak mi dochodzi sms to nie działają wibracje a kiedy przechodzę z trybu dźwięków to działa i nie wiem o co chodzi..proszę o pomoc
proszę mi powiedzieć czy jest opcja ustawienia odbioru mmsów i jednocześnie wyłączonego internetu po sieci?
tzn za każdym razem muszę przełączać transmisję po sieci, by odebrać zdjęcie a nie mam wykupionego pakietu internetowego (działam tylko na wifi).
pozdrawiam
Proszę o pomoc!!