Samsung Galaxy mini 2
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 546. Pokazuję od 101 do 110. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
55,7% 
icon down
 22,9% 
icon unknown opinion
 21,4% 
Default user logo
Słabo

Opinia negatywna

Telefon mam od roku i jestem z niego niezadowolony. Przez pierwsze 3 miesiące było w porządku , ale potem zaczęły się problemy. Telefon zawiesza się , są również problemy z Wi-Fi , najprostsze gry się tną , gdy tracę zasięg , muszę resetować telefon , aby ponownie go odzyskać. Bateria trzyma max 11-12 godzin , są też problemy z klawiaturą. Aparat robi zdjęcia kiepskiej jakości. Czasem nigdzie nie można dzwonić , nawet reset nic w tym nie pomaga , dopiero po paru godzinach można gdzieś zadzwonić. Obecnie planuje zmienić telefon na jakiś z wyższej półki. A dokładnie na Samsunga Galaxy s4.
.50.133.226 | 08.08.2014, 16:08

R E K L A M A
Default user logo
Rozczarowana

Opinia negatywna

telefon mam 1,5 roku i to katastrofa. Średnie używanie przy włączonej sieci to jakieś 12h, wieszanie się standard, zdjęcia tragedia. Od początku miałam z nim problemy, jakiś miesiąc po zakupie w plusie tel zaczał wieszać się, bardzo wolne reakcje na cokolwiek. Doszłam do momentu, że nie mogę mieć zainstalowanych żadnych innych aplikacji oprócz FB, bo tel nie daje rady z niczym, co działa choć minimalnie w tle itd. Obecnie biorę coś z górnej półki, pewnie HTC one, nigdy już galaxy i nigdy żadnego mini
.tktelekom.pl | 06.08.2014, 12:08
Default user logo
natalka49

Opinia pozytywna

Moj telefon ma juz 2 lata jestem z niego bardzo zadowwolona zadko sie zacina jest szybki w odtwarzaniu przezemnie roznych potrzebnych aplikacji i dokumentow. Krotko mowiac jestem z niego zadowolona :). z checia mowie o nim dobre rzeczy . telefom ma bardzo borby odtwarzacz aparat jest sredni ale nie zly . ;)
.96.231.91.tvksmp.pl | 01.08.2014, 13:08

R E K L A M A
Default user logo
Damianek

Opinia negatywna

Telefon bardzo kiepski. Zawiesza się, nie reaguje na ekran, szczególnie na klawiature. Jakość wykonania tragiczna, aparat taki sobie, głośnik to jedyna rzecz w nim dobra. Ogółem bardzo słaby, po 1,5 roku użytkowania telefon nadaje się jedynie do niczego. Nie polecam go nikomu!
.play-internet.pl | 22.07.2014, 14:07
Default user logo
braknicku

Opinia negatywna

Posiadam ten telefon już 1,5 roku. Z początku byłam zadowolona, ale już po mniej więcej pół roku zaczęły się problemy.
- aparat często gubi ostrość
- niektóre aplikacje nie odtwarzają się
- klawiatura często nie działa
- zacina się
- czasem nie mogę dzwonić, gdyż telefon nie reaguje na polecenia(tylko na dzwonienie, inne normalnie wykonuje)
- od pewnego czasu gdy wyłączam odtwarzać mp3, on sam po jakimś czasie się włącza
- szybko się rozładowuje
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 08.07.2014, 12:07
Default user logo
linda

Opinia neutralna

Korzystam z tego telefonu od 1,5 roku.

+ poręczny
+ bardzo dobry odtwarzacz mp3
+ spełnia w pełni swoją funkcję do dzwonienia, odbierania rozmów i wysyłania sms-ów, łączy się bez problemów z internetem

- często mało płynny i powolny w reakcji na różne polecenia
- wprost uwielbia się zawieszać (a mam pamięć zajętą w 75% i korzystam naraz co najwyżej z 1-2 aplikacji, których i tak mam niewiele). W 99% przypadków zawiesza się podczas przeglądania galerii zdjęć i na Instagramie
- aparat wymaga za każdym razem zmiany ustawień, żeby robić zdjęcia w miarę do zaakceptowania (LG Shine, którego miałam parę lat wcześniej robił o niebo lepsze zdjęcia i miał lampę błyskową...)
- "zgaszone" kolory wyświetlacza, ze specyficzną niebieską poświatą (mój chłopak ma S4 mini i nie ma żadnego porównania w kwestii kolorów). W słońcu na wyświetlaczu nie widać dosłownie nic.
- słaba jakość wykonania; telefon noszę zawsze w skórzanym, otwieranym futerale, a mimo to obudowa z tyłu jest przetarta w paru miejscach, odpryskuje też srebrna farba z obudowy wokół telefonu
- po 1,5 roku z dnia na dzień zaczął stwarzać problemy z podłączaniem do komputera - po paru sekundach samoistnie rozłącza się
- czasem traci zasięg i trzeba wtedy wyłączyć i włączyć ponownie telefon

Jest to telefon, który wraz z pojawianiem się na rynku coraz nowszych smartfonów zestarzał się. To NIE jest ani zły ani słaby telefon, dla osób, które potrzebują prostego smartfona będzie idealny. Zawiesza się rzadko i chodzi płynniej, gdy pamięć jest zajęta max. w połowie, nie jest to telefon do przechowywania wielu zdjęć i ściągania wielu aplikacji. Ogólnie jestem w niego zadowolona i pomimo wielu wad nie narzekam na ten telefon, nawet jeśli w tej chwili moje wymagania przekraczają jego możliwości.
.77.208.72 | 03.07.2014, 18:07
Default user logo
Blondi

Opinia negatywna

Mam go już dwa lata i [...]. Aparat czasami nie działa, trzeba wtedy wyłączać i włączać telefon. Zmienia mi kolejność playlist. Ma bardzo mało pamięci. Wytrzymały w miare jest, stłukł mi się dopiero na szynach od szafy, a spadał ze schodów i wielu innych miejsc. Ogólnie nie polecam [...].
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 01.07.2014, 14:07

R E K L A M A
Default user logo
mendza2907

Opinia negatywna

Telefon ciulowy jak kompot z ziemniaków. Trzy razy mi się wyłączył i nie chciał włączyć, dopiero w salonie go naprawili. Miałem wcześniej Nokie6300 i była o niebo lepsza, chociaż stara generacja.
.dynamic.mm.pl | 01.07.2014, 10:07
Default user logo
Seba

Opinia pozytywna

Posiadam ten telefon już 2 lata i jestem mega zadowolony z niego. Jest bardzo wytrzymały i potrafi znieść dużo. Z racji tego że już go mam długo to się ścina, dotyk czasami( bardzo rzadko) nie reaguje, jak na tak słaby procesor i starszego androida dobrze sobie radzi z nowymi aplikacjami. Polecam każdemu kto chce mieć spoko smartfona a nie chce wydać dużo kasy na niego.
.adsl.inetia.pl | 30.06.2014, 21:06
Default user logo
qwerty

Opinia negatywna

Na początku działał dobrze, po 1,5 roku zaczęły się problemy :
- tnie się kiedy z niego korzystam
- klawiatura odmawia posługi
- zdjęcia są beznadziejne
- po aktualizacji youtube nie da się włączyć
- TAK NA PRAWDĘ MA 398 MB RAM!!!
Zadaj sobie może pytanie, czy jeśli trzymasz w ustach lizaka, to trzymasz lizaka, czy patyk, który wystaje z ust. Ocenianie rzeczywistości wyłącznie po tym co widać, czy po tym, co jest napisane może być bardzo złudne. (jf)
.multi.internet.cyfrowypolsat.pl | 30.06.2014, 11:06
Wszystkich opinii: 546. Pokazuję od 101 do 110. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies