© 2005 - 2026 PIK Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
dla PIK Sp. z o.o. Kopiowanie danych, układu graficznego czy jakichkolwiek innych informacji bez pisemnej zgody
PIK Sp. z o.o. zabronione. Wszelkie loga, nazwy i znaki graficzne użyte w serwisie są prawną własnością
ich właścicieli. W serwisie zostały użyte za zgodą właścicieli i/lub wyłącznie w celu identyfikacji. Dane pochodzą z informacji publicznie
dostępnych, od użytkowników i z testów własnych. Dane publikowane są tak jak są bez żadnej gwarancji ich poprawności.
PIK Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wykorzystanie. rozwiń...
Sprawdziłam ustawienia i wszystko jest ok, na początku działały same jak chciały a teraz to już klapa totalna co robić?
Drugie pytanie odnośnie ekranu. Czy zdjęcie da sie dać na ekran bez przycinanie go ?
Drugie pytanie odnośnie ekranu. Czy zdjęcie da sie dać na ekran bez przycinanie go ?
no właśnie nic takiego nie miało miejsca, uważam na tel... a Tobie po upadku zaczęło tak się dziać?
2. Jak mogę usunąć karty startowe na których nie ma żadnych aplikacji a dodałam je po prostu przez przypadek?