-
głębokość demontażu3.9
-
elementy złączne (rodzaj)3.4
-
narzędzia (rodzaj)4.1
| Marka |
Pockam Zobacz Telefony Pockam |
|---|---|
| Model | P10 Pro |
| Wprowadzony na rynek | I kwartał 2026 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP44 |
| Wymiary | 241.00 x 159.00 x 8.00 mm |
| Waga | 512.00 g |
| Kolor |
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów, 120 Hz 800 x 1280 px (10.10") 149 ppi ∼77.2% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Max. czas odtwarzania | Video: 11 h |
| Max. czas przeglądania internetu | WiFi: 6 h |
| Max. czas pracy (PDA) | 382 h. (15.9 dni) |
| Standardowa bateria |
Li-Po 8800 mAh 1100.00 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 80% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Procesor |
Unisoc Tiger T615 UMS9230E T7250
Zegar procesora: 1.80 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz czytaj więcej 12 nm, 64-bit, 2x Cortex-A75 do 1800 MHz, 6x Cortex-A55 do 1600 MHz; obsługa pamięci: LPDDR4X @1866 MHz; UFS 2.2/2.1, eMMC 5.1; LTE kat. 7. pobieranie do 301,5 Mb/s, LTE kat. 13. wysyłanie do 150,8 Mb/s; geolokalizacja: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo; obsługa aparatów: 108 Mpx, 16 + 8 + 8 Mpx; obsługa wyświetlacza: HD+ do 120 Hz, FHD+ do 60 Hz; interfejsy lokalne: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, BT 5.2 |
| Ekran dotykowy |
|
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
138 h 55 min
trwałość baterii na cykl
1 000
trwałość baterii w cyklach
D (w skali od A do E)
spadki swobodne
B (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP44
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaD (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl138 h 55 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 000
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń55
-
Spadki swobodneD (w skali od A do E)
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa6 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa10 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego6 lat
-
Klasa możliwości naprawyB (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena3.6
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę24 miesiące
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od06.01.2026
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy