Oppo K15 Pro
| Marka |
Oppo Zobacz Smartfony Oppo |
|---|---|
| Model | K15 Pro |
| Wprowadzony na rynek | II kwartał 2026 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP69 |
| Wymiary | 162.57 x 77.57 x 8.25 mm |
| Waga | 213.00 g |
| Kolor |
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / AMOLED 1,07 miliardów kolorów, 144 Hz 1272 x 2772 px (6.78") 450 ppi ∼89.1% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Si-Car 8000 mAh 969.70 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 99% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 256 GB, 512 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Interfejs | ColorOS |
| Procesor |
MediaTek Dimensity 8500
Zegar procesora: 3.40 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: Mali-G720 MC8 czytaj więcej 1x ARM Cortex-A725 do 3,4 GHz, 1 MB L2 + 3x ARM Cortex-A725, do 3,2 GHz, 512 KB L2 + 4x ARM Cortex-A725, do 2,2 GHz, 256 KB L2, 6 MB L3, 5 MB SLC; obsługa pamięci: 4-kanałowa LPDDR5X do 9600 Mb/s, UFS 4 + MCQ; technologie komórkowe: 5G-Adv, 3GPP-R16, Sub-6 GHz (FR1), 2G-5G multi-mode, 5G-CA, 4G-CA, 5G FDD, TDD, 4G FDD, TDD, TD-SCDMA, WDCDMA, EDGE, GSM; geolokalizacja: GPS L1CA+L5+L1C, BeiDou B1I+ B1C + B2a, Glonass L1OF, Galileo E1 + E5a, QZSS L1CA + L5, NavIC L5; interfejsy lokalne: Wi-Fi 6E (a/b/g/n/ac/ax), antena 2T2R, BT 5.4; aparat do 320 Mpx albo 3x 32 Mpx @30 fps; nagrywanie wideo do 4K60 (3840x2160 px), H.264 (AVC), H.265 (HEVC); obsługa wyświetlacza do WQHD+ 144 Hz, obsługa dwóch wyświetlaczy (dual DSI); AI: MediaTek NPU 880 |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy