Nokia X3
Anonim
czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat trzymania baterii przy słuchaniu muzy??
WielkiSzu
Bateria... piszac eski, kolo 30-40 jednego dnia, troszke jeszcze pograc, pobawic sie w ustawieniach i na nastepny dzien bateria wskazuje full ;] tak jak bawie sie telefonem to 2 dni i laduje, ale ogolnie zeby pisac i dzwonic to sadze ze 4-6 jak nie wiecej dni powinna starczyc, musze sprobowac tak oszczedniej podejsc do tego ale nei wiem czy dam rade ;]
Baterie wyladowalem, i ladowalem ok 12 h 2x, niby.. nie potrzeba tego typu bateri formatowac ale nic nie szkodzilo tak zrobic
kupilem sobie do telefonu glosnik MD-8 i co powiem, gra z niego troszke glosniej niz z telefonu ale za to czuc bas, i tylko tyle, takze wniosek, glosniki stereo ladnie sie sprawuja ;]
jakis taki minus jaki moge napisac to to ze slide jest troszke niestabilny, ttzn gorna czesc telefony ma pewne luzy i sie troszke rusza,
poza tym elegancko
aparat jak juz zostalo napisane nizej, daje rade ;p
zainteresowany
witam ! Może mi ktoś powiedzieć jak sprawuje się w tym telefonie bateria? ILe wam trzyma? Czy formujecie baterię czy tak jak zaleca producent-nie?
Dzięki z góry za szczere odpowiedzi :)
karbonek
Dobry telefon mimo braku lampy robi ładne zdjęcia,odtwarzacz gra bardzo ładnie.
Polecam dla fanów muzyki.
WielkiSzu
ciesze sie z zakupu ;]
glosniki stereo graja, no fajnie graja ;d dobry czysty dzwiek, wbudowane radio to poezja, nie trzeba targac sluchawek,
sluchawki z zestawu no mi nie odpowiadaja bo sa dokanalowe na gumkach a ja takich nie lubie, jak narazie nie mam zastrzezen do tego telefonu, co do ceny dalem za niego 480 zl noweczka w sklepie ;]
bateria 860, ciekawe ile potrzyma, potestuje to napisze cos jeszcze, narazie ocena ode mnie wysoka ;] tylko smsy sie troszke dluzej pisze, niz na klawiszach "oddzielnych" bo tutaj sa takie jakby plaskie, a tak miodzio ;]
polecam
Anonim
Moim zdaniem te przyciski na boku stwierdzają coś innego. Nigdy nie powiedziałbym, że przypomina Motorole.
Wima
Hej odwal się od NOKII (co prawda jej nie lubie) w czym ci to przeszkadza ze wyprodukowala se taki telefon jest tez wiele innych gorszych pewnie masz jakiegos zloma... :( Co prawda nie ma ten fon umts-a ale i tak jest "nawet" funkcjonalny...
Anonim
taki "nienokiowy" ten telefon... widać nokia odchodzi od standardu, przestaje robić takie same telefony w różnych obudowach, ta to taka motorola...