Nokia X3
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 258. Pokazuję od 251 do 258. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
49,2% 
icon down
 22,1% 
icon unknown opinion
 28,7% 
Opinia neutralna

Anonim

czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat trzymania baterii przy słuchaniu muzy??


R E K L A M A
Opinia pozytywna

WielkiSzu

Bateria... piszac eski, kolo 30-40 jednego dnia, troszke jeszcze pograc, pobawic sie w ustawieniach i na nastepny dzien bateria wskazuje full ;] tak jak bawie sie telefonem to 2 dni i laduje, ale ogolnie zeby pisac i dzwonic to sadze ze 4-6 jak nie wiecej dni powinna starczyc, musze sprobowac tak oszczedniej podejsc do tego ale nei wiem czy dam rade ;]

Baterie wyladowalem, i ladowalem ok 12 h 2x, niby.. nie potrzeba tego typu bateri formatowac ale nic nie szkodzilo tak zrobic

kupilem sobie do telefonu glosnik MD-8 i co powiem, gra z niego troszke glosniej niz z telefonu ale za to czuc bas, i tylko tyle, takze wniosek, glosniki stereo ladnie sie sprawuja ;]

jakis taki minus jaki moge napisac to to ze slide jest troszke niestabilny, ttzn gorna czesc telefony ma pewne luzy i sie troszke rusza,

poza tym elegancko

aparat jak juz zostalo napisane nizej, daje rade ;p

Opinia neutralna

zainteresowany

witam ! Może mi ktoś powiedzieć jak sprawuje się w tym telefonie bateria? ILe wam trzyma? Czy formujecie baterię czy tak jak zaleca producent-nie?
Dzięki z góry za szczere odpowiedzi :)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

karbonek

Dobry telefon mimo braku lampy robi ładne zdjęcia,odtwarzacz gra bardzo ładnie.
Polecam dla fanów muzyki.

Opinia pozytywna

WielkiSzu

ciesze sie z zakupu ;]

glosniki stereo graja, no fajnie graja ;d dobry czysty dzwiek, wbudowane radio to poezja, nie trzeba targac sluchawek,

sluchawki z zestawu no mi nie odpowiadaja bo sa dokanalowe na gumkach a ja takich nie lubie, jak narazie nie mam zastrzezen do tego telefonu, co do ceny dalem za niego 480 zl noweczka w sklepie ;]

bateria 860, ciekawe ile potrzyma, potestuje to napisze cos jeszcze, narazie ocena ode mnie wysoka ;] tylko smsy sie troszke dluzej pisze, niz na klawiszach "oddzielnych" bo tutaj sa takie jakby plaskie, a tak miodzio ;]

polecam

Opinia neutralna

Anonim

Moim zdaniem te przyciski na boku stwierdzają coś innego. Nigdy nie powiedziałbym, że przypomina Motorole.

Opinia pozytywna

Wima

Hej odwal się od NOKII (co prawda jej nie lubie) w czym ci to przeszkadza ze wyprodukowala se taki telefon jest tez wiele innych gorszych pewnie masz jakiegos zloma... :( Co prawda nie ma ten fon umts-a ale i tak jest "nawet" funkcjonalny...


R E K L A M A
Opinia neutralna

Anonim

taki "nienokiowy" ten telefon... widać nokia odchodzi od standardu, przestaje robić takie same telefony w różnych obudowach, ta to taka motorola...

Wszystkich opinii: 258. Pokazuję od 251 do 258. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies