Nokia N82
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 419. Pokazuję od 211 do 220. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
49,6% 
icon down
 5,7% 
icon unknown opinion
 44,6% 
Opinia neutralna

lkjk

skrzypi tylko tam gdzie 1


R E K L A M A
Opinia neutralna

jakis tam

Wam też tak skrzypi panel na którym znajdują się klawisze numeryczne ? Mnie to już zaczyna denerwować...

Opinia pozytywna

ptasior87

Przyczyną moze byc włączony gps lub wifi ;)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Bangladesh

Tylko czarna, srebrna wygląda beznadziejnie!!!

Opinia pozytywna

darekk007

Zamierzam kupic ten telefon i prosze o rade jaki kolor wybrac black czy silver,jest jakas roznica?

Opinia pozytywna

Ezio

odnośnie szybko rozładowującej się baterii. Zobacz czy nie jest uruchomiony jakiś program np. nawigacja której nie widać na zewnątrz ale myślę ,że masz coś włączone.Pozdrawiam

Opinia neutralna

Anonim

w n82 przy słuchaniu muzy na max 100% głośności też zauważyłem szybki spadek poziomu baterii...tel bajka tylko brać!!!


R E K L A M A
Opinia neutralna

lkjk

prosze pomocy w sobote zauwazylem ze zywotnosc baterii drastycznie zmalala. chociaz nic nie robilem nia caly dzien (oprocz sluchania muzyki rano ale tylko 15 minut) bateria byla naladowana na full a telefon sie wylaczyl. dzisiaj tez jej nie ruszalem a juz mam 4 kreski z 7. co jest mam kupic nowa czy jest to inna przyczyna?????

Opinia pozytywna

horacy

telefon jest ok, super aparat, mniałem se k850 a brat ma samsunga omnie i w ogule nie maja porównania, nie spotkałem jeszcze lepszego aparatu w telefonie, n95 i c902 nie maja startu. nagrywa swietne filmy jak na komóre(jakosc dvd), w porównaniu do n73 to smiga bardzo szybko, nieprawda co do mulenia z kartami wiekszymi nisz 2gb,mam 4gb i jest ok, nawigacja działa wszedzie i szybko reaguje. panel wyglada troche dziwacznie ale za to solidny, bardzo wytrzymały, upadł juz 2 razy i nic(mam czarna wersje). polecam!!!

Opinia pozytywna

Bangladesh

Koledzy...widzę że jesteście nie kumaci...wystarczy wgrać witaminki i porządną mapę,proponuje oczywiście Garmin XT i problem z głowy.
Wgrywanie witaminek jest w tym kraju ścigane z urzędu. Namawianie do wgrywania witaminek również. A w internecie nikt nie jest anonimowy. Rozważ.

Wszystkich opinii: 419. Pokazuję od 211 do 220. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies