Nokia N82
lkjk
skrzypi tylko tam gdzie 1
jakis tam
Wam też tak skrzypi panel na którym znajdują się klawisze numeryczne ? Mnie to już zaczyna denerwować...
ptasior87
Przyczyną moze byc włączony gps lub wifi ;)
Bangladesh
Tylko czarna, srebrna wygląda beznadziejnie!!!
darekk007
Zamierzam kupic ten telefon i prosze o rade jaki kolor wybrac black czy silver,jest jakas roznica?
Ezio
odnośnie szybko rozładowującej się baterii. Zobacz czy nie jest uruchomiony jakiś program np. nawigacja której nie widać na zewnątrz ale myślę ,że masz coś włączone.Pozdrawiam
Anonim
w n82 przy słuchaniu muzy na max 100% głośności też zauważyłem szybki spadek poziomu baterii...tel bajka tylko brać!!!
lkjk
prosze pomocy w sobote zauwazylem ze zywotnosc baterii drastycznie zmalala. chociaz nic nie robilem nia caly dzien (oprocz sluchania muzyki rano ale tylko 15 minut) bateria byla naladowana na full a telefon sie wylaczyl. dzisiaj tez jej nie ruszalem a juz mam 4 kreski z 7. co jest mam kupic nowa czy jest to inna przyczyna?????
horacy
telefon jest ok, super aparat, mniałem se k850 a brat ma samsunga omnie i w ogule nie maja porównania, nie spotkałem jeszcze lepszego aparatu w telefonie, n95 i c902 nie maja startu. nagrywa swietne filmy jak na komóre(jakosc dvd), w porównaniu do n73 to smiga bardzo szybko, nieprawda co do mulenia z kartami wiekszymi nisz 2gb,mam 4gb i jest ok, nawigacja działa wszedzie i szybko reaguje. panel wyglada troche dziwacznie ale za to solidny, bardzo wytrzymały, upadł juz 2 razy i nic(mam czarna wersje). polecam!!!
Bangladesh
Koledzy...widzę że jesteście nie kumaci...wystarczy wgrać witaminki i porządną mapę,proponuje oczywiście Garmin XT i problem z głowy.
Wgrywanie witaminek jest w tym kraju ścigane z urzędu. Namawianie do wgrywania witaminek również. A w internecie nikt nie jest anonimowy. Rozważ.