Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Dzień dobry,
czy ktoś z Was wie może, jak wgrać i odczytać plik PDF na tym telefonie (czy może jest potrzebna jakaś dodatkowa aplikacja itp.)?
Byłabym baaardzo wdzięczna :))))
Telefon mam od kilku dni, ale nie mogę nic na nim napisać ( ani smsa ani notatki w kalendarzu, za każdym razem kiedy klikam żeby to zrobić klawiatura znika od razu. Dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić?
Tekst pisany SMS jest bardzo małą czcionką - pytanie czy jest możliwość zwiększenia wielkości czcionki w tego rodzaju komunikatach czi SMS - Zbigniew- może ktoś wie ?
Witam, zastanawiam się nad zakupem ów nokii i dlatego zwracam się z pytaniem do posiadaczy tego telefonu czy w przypadku upadnięcia tego telefonu na ziemie rozlatuje się na kawałki? Bo takie opinie krążą i wolałbym się upewnić:-) z góry dzięki
W zasadzie każdy telefon, poza tymi ze specjalnie wzmocnionymi obudowami, ma prawo rozlecieć się na kawałki "po upadnięciu". Występuję różnice w ilości części na które się rozpadają.
To samo dzieje się po uderzeniu ciężkim tępym przedmiotem. Nawet po lekkim uderzeniu. Próbowałem, telefon zasłużył, było fajnie.
Rozważ zakup smartfona ze specjalnie wzmocnioną obudową albo zafunduj swojemu silikonowy pokrowiec + skórzana kaburę. Nadal może się rozlecieć, ale ryzyko mniejsze.
Mam dziwny problem z tym telefonem, mianowicie np. radio dziala bez zarzutu - glosno itd, ale jak slucham piosenki z youtuba, to jest strasznie cicho, a ponadto telefon "nie widzi" wtedy sluchawek i mimo ze sa wlozone, odtwarza przez glosnik. Gniazdo sluchawek nie moze byc zepsute, bo bez nich nie odtworzylabym radia.
Mam nokia lumia 510 drugi dzień a że nie mam jeszcze 18 lat nie mogę pobrac przez telefon aplikacji udostępnianie bluetooth, więc weszłam w internet na komputerze. Chcę tą aplikację przesłać na telefon z komputera i pisze tam że potrzebna jest karta pamięci, no ale ten telefon nie obsługuje karty. Co mam zrobić? Jak to wgrać na telefon?
Czy ktoś z Was może mi pomóc i wie, jak wgrać i odczytać plik PDF na tym telefonie (czy może jest potrzebna jakaś dodatkowa aplikacja itp. adobe reader mam ściągnięty , ale co dalej)?
Witam . Mam telefon od około 2 tyg. Jestem z niego bardzo zadowolona. Świetny i prosty w obsłudze. Jednak ma jeden minus. Nie wiem jak uruchomić bluetooth aby mozna bylo przesylac muzyke. Czy ktos wie moze co trzeba zrobic ? Byłabym wdzięczna gdyby ktos z uzytkownikow tego telefonu odpowiedzial.
Musisz miec dostep do internetu wejsc na sklep aplikacje i zainstalowac cos takiego jak dostepnosc bluthut pozniej to uruchomic bedzie sie znajdowało w menu i tam tylko mozesz odbierac i wysyłac pliki
Zatem jest to bardzo proste.. w telefonie posiadasz taka apikacje jak "Marketplace" przy uzyciu wi-fi wchozisz w ten program i pobierasz darmową aplikacje Udostępnianie Bluetoth..potem po prostu wchodzisz w ten program..wystarczy zesparowac telefon z urządzeniem a reszte podpowie ci program ;D Tyle
Witam mam problem próbuje zgrać fotki z mojej Nokii na laptopa przez kabelek USB i program Zune. Oczywiście są problemy z synchronizacją i nie potrafii dodać tych zdjęc do kolekcji. Pomocy!!!!
Tak, ma bluetooth. Aby działał należy pobrać aplikację z Marketplace - wchodzimy w Nokia collection - "Udostępnianie bluetooth" Ma słuchawki w zestawie.
czy ktoś z Was wie może, jak wgrać i odczytać plik PDF na tym telefonie (czy może jest potrzebna jakaś dodatkowa aplikacja itp.)?
Byłabym baaardzo wdzięczna :))))
To samo dzieje się po uderzeniu ciężkim tępym przedmiotem. Nawet po lekkim uderzeniu. Próbowałem, telefon zasłużył, było fajnie.
Rozważ zakup smartfona ze specjalnie wzmocnioną obudową albo zafunduj swojemu silikonowy pokrowiec + skórzana kaburę. Nadal może się rozlecieć, ale ryzyko mniejsze.
W jaki sposób połączyć telefon z ZUNE ? Mam program ściągnięty, ale nie widzi on mojego telefony podłączonego do komputera przez USB. Pomocy.
wydaje mi sie że widzę jakąś kamerke obok napisu NOKIA.
Czy to jest wideo telefon?
Z góry Dziękuje :)