Nokia Lumia 1320
Duży ekran, mała cena
Wszystkich opinii: 7. Pokazuję od 1 do 7. Opinie nie są weryfikowane.
Wolverine
Opinia pozytywna
Telefon mam od miesiąca. Jednym,z powodów dla którego go wziąłem jest duży ekran. Zależało mi, aby mój nowy telefon był phabletem i udało się! Telefon zgrabny, działa wyjątkowo sprawnie. Internet śmiga aż miło i ibsługuje lte. Tylko dwa minusy: aparat mógłby być lepszy, ale wgrałem kilka aplikacji i zdjęcia są udane. I jeszcze pamięci wewnętrznej zamiast 8 gb mogłoby być 32 gb. Ale i tak polecam telefon każdemu fanowi Noki.
.centertel.pl | 10.08.2014, 17:08
marung69
Opinia pozytywna
kawał dobrego tekstu o kawał dobrego telefonu :). Bardzo podoba mi się to urządzenie i już nie mogę się doczekać zamiany L625 na tego olbrzyma. Ceny nie są wygórowane, na znanym i lubianym portalu aukcyjnym w okolicach 800pln można nówkę wyrwać zatem niedrogo :)
.free.aero2.net.pl | 03.04.2014, 10:04
Kacper Mazur / Papiak
Opinia neutralna
@wania
Nie wiem czy 800zł za taki sprzęt to cena wygórowana?
Nie wiem czy 800zł za taki sprzęt to cena wygórowana?
.internetdsl.tpnet.pl | 31.03.2014, 09:03
ten
Opinia neutralna
W L925 zmiana wyszukiwarki też nic nie daje i nadal lupka to produkt Microsoftu.
.dynamic.chello.pl | 30.03.2014, 21:03
Bucek
Opinia pozytywna
Witam,
dzięki za recenzję, przyjemnie się czytało. Od kiedy mam jednak L920 i zobaczyłem nowe phablety Nokii, wiem że mój kolejny model to jednak 1520 ;) tym bardziej że chyba wszyscy wiemy, jak topowe telefony tego producenta szybko tanieją, co ma swoje wady i zalety.
Co do google, użytkownik wyżej napisał jak zmienić domyślną wyszukiwarkę - w mojej L920 jednak nie zmienia to tego, że pod "lupką" wyskakuje nadal mało przydatny w Polsce BING. Mi pomógł trik, który znalazłem na zagranicznym forum - jako język przeglądarki ustawiłem rosyjski (jeżeli ktoś nie chce po ostatnich wydarzeniach politycznych może ustawić również np. Tatarski). I co? Pod lupką znowu mam google'a, a wyniki wyszukiwania są "normalne" :) Mam nadzieję że tą wskazówką komuś pomogłem.
Pozdrawiam
dzięki za recenzję, przyjemnie się czytało. Od kiedy mam jednak L920 i zobaczyłem nowe phablety Nokii, wiem że mój kolejny model to jednak 1520 ;) tym bardziej że chyba wszyscy wiemy, jak topowe telefony tego producenta szybko tanieją, co ma swoje wady i zalety.
Co do google, użytkownik wyżej napisał jak zmienić domyślną wyszukiwarkę - w mojej L920 jednak nie zmienia to tego, że pod "lupką" wyskakuje nadal mało przydatny w Polsce BING. Mi pomógł trik, który znalazłem na zagranicznym forum - jako język przeglądarki ustawiłem rosyjski (jeżeli ktoś nie chce po ostatnich wydarzeniach politycznych może ustawić również np. Tatarski). I co? Pod lupką znowu mam google'a, a wyniki wyszukiwania są "normalne" :) Mam nadzieję że tą wskazówką komuś pomogłem.
Pozdrawiam
.adsl.inetia.pl | 27.03.2014, 12:03
sagan
Opinia pozytywna
"Dobija mnie także domyślna wyszukiwarka Bing - czemu nie mogę zastąpić jej inną?!"
Oczywiście że można :P
Ustawienia -> Aplikacje (w prawo) -> Internet Explorer -> ustawienia zaawansowane -> Domyślny dostawca wyszukiwania -> Bing /Google
:D
Oczywiście że można :P
Ustawienia -> Aplikacje (w prawo) -> Internet Explorer -> ustawienia zaawansowane -> Domyślny dostawca wyszukiwania -> Bing /Google
:D
.77.124.86 | 22.03.2014, 22:03
wania
Opinia pozytywna
"Twardziele nie używają instrukcji" - za ten tekst, masz chłopie u mnie dużego plusa :)
A co do samego telefonu...no cóż, raczej przeciętnie dobry telefon, za ponad przeciętnie wysoka cenę.
A co do samego telefonu...no cóż, raczej przeciętnie dobry telefon, za ponad przeciętnie wysoka cenę.
.252.27.216 | 22.03.2014, 18:03
Wszystkich opinii: 7. Pokazuję od 1 do 7. Opinie nie są weryfikowane.