Nokia E51
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 637. Pokazuję od 471 do 480. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
60,1% 
icon down
 5,5% 
icon unknown opinion
 34,4% 
Opinia pozytywna

1412jcx

Posiadam E51 od pół roku i ani razu nie zawiesiła się, a żywot u mnie ma ciężki - po prostu pracuje.
Zainstalowałem sporo dodatkowych aplikacji. Sprzęt, krótko mówiąc: "mały, ale wariat" :)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

seba

jestem posiadaczem fona od czasu jak ukazał się na rynku i nie miałem problemów z zawieszaniem, a wideo rozmowy ! zbędne no chyba że chcesz pokazać gdzie jesteś i co robisz na spotkaniach lub szkoleniach z których dziewczyna albo żona nie będzie zadowolona. Pozdrawiam posiedaczy NOKII.

Opinia neutralna

mario

nie wiem jak dziala WLan potrzebny jest kod a ja nie wiem skad go wziac.. pomocy


R E K L A M A
Opinia pozytywna

urzytkownik

dość głośny wyraźny głośnik, dobre WIFI, pojemna bateria, dobry aparat, ultra szybki symbian. Polecam ! Odpowiem na wszelkie pytania

Opinia pozytywna

Anonim

Fajny fon. Robi ładne zdjęcia, bateria trzyma ok.2 dni (kilka SMS, trochę rozmowy, WiFi, trochę muzyki).
Funkcje wystarczające. Polecam.

Opinia negatywna

Serwisant

Totalnie nie udany model Nokii, bardzo często się wiesza. Możliwość wideo rozmowy bez przedniej kamery??? PO PROSTU NONSENS

Opinia pozytywna

iwo

Głośnik jest i tyle o nim, jakość dźwięku z słuchawek mnie b. dobra. Bardzo pożyteczne jest Wi-Fi. Jestem zadowolony z trybu transmisji danych. Bateria trzyma od 2 dni (w tym 1h WiFi + 20 min na mapach + 30 min rozmów + 3h mp3) do 5 dni (czuwanie + kilka sms-ów + 15 min rozmów).


R E K L A M A
Opinia neutralna

luqas

co to znaczy z tym promieniowaniem SAR tak po ludzku ? i czy mógłby mi ktoś szybko odpowiedziec jak jest z tym głośnikiem w tym fonie ? tzn. czy głośno gra(głośnik i ile ich ma) i jaka jest jakośc dźwięku(mp3) z głośnika i przez słuchawki... bo za kilka dni muszę przedłużyc umowę z erą i chcę sobie wziąśc właśnie ten telefon i najbardziej zależy mi na jakości dźwięku z głośnika i słuchawek + jakośc zdjęc
pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź...
(dodam że do wyboru mam jeszcze se w910i i k770i)

Opinia negatywna

RadiationBOY

Telefon fajny, ale ma 1 wadę - normę promieniowania SAR 1,4W/kg. Jest to jedna z wyższych wartości w nowych telefonach. W USA dopuszczalna norma, to 1,6W/kg, więc ledwo się mieści.

Opinia pozytywna

Anonim

Kupil ja moj brat i teraz ja:)Rewelacyjny telefon.Delikatny ale solidny.Nowoczesny.Jak ktos ma duze palce to klawiatura jest dla niego:)Idealnie palec uklada sie na klawiszach.Wszyustko jest intuicyjne.Naprawde warto.Do tego dolozylbym jeszcze folie specjalna na aparat.Naprawde dziala i rewelacyjnie chroni cala obudowe lacznie z aparatem:)POLECAM:)

Wszystkich opinii: 637. Pokazuję od 471 do 480. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies