Nokia E51
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 637. Pokazuję od 361 do 370. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
60,1% 
icon down
 5,5% 
icon unknown opinion
 34,4% 
Opinia neutralna

qwerty

czy to cudeńko ma RDS....??


R E K L A M A
Opinia neutralna

Anonim

Telefon posiadam od 10 miesięcy dwukrotnie wymieniany był już głośnik obecnie też już szwankuje nieudany egzemplarz Noki

Opinia pozytywna

krzychu

Naprawda komórka superale mam pytanie:czy ten telefon ma edytor Worda,Excela itp??


R E K L A M A
Opinia pozytywna

dzej

Ma maly wyswietlacz, bo duzy wiecej zre baterii, a w biznesie jest to wazniejsze niz te 0,2 cala na przekatnej.

Brak ladowania przez usb to faktycznie porazka, ale najpowazniejsza w tym telefonie. Mam go od prawie roku i nie moge narzekac. Batera przy przecietnym uzytkowaniu trzyma ok tygodnia.

Jak chodzi o inne wady to sa to lekkie luzy w obudowie i nie udane przyciski boczne i on/off, ale prawie sie ich nie uzywa. Posiada tez dosc slaby alarm wibracyjny i zlacze sluchawkowe moglo by byc 3,5mm.

Moim zdaniem sa to detale w porownaiu do calosci i uwazam ten telefon za najbardziej udany z serii e.

Opinia neutralna

Anonim

do kirs :ten model tak ma
do ddd: do e51 musisz dokupić gps jeśli chodzi o programy to ma nokia maps,ale do nawigacji trzeba dopłacać,nawigator byłby najlepszym rozwiązaniem
c702 to lipa bo trzeba wykupić licencje naviexpert po wykorzystaniu tej darmowej
do anonim:gier nie ma trzeba sobie wgrać

Opinia pozytywna

OldEnt

Do tego modelu nie wgrywa się gier, na pewno nie robi tego Plus GSM, Nokia chyba też nie. Zainstaluj samemu.

Opinia pozytywna

Anonim

Mam ten fonik od pary dni i ogólnie jest OK. Mam tylko jedno pytanie, czy on posiada gry bo w swoim egzemplarzu mam folder GRY ale jest pusty.


R E K L A M A
Opinia neutralna

RasTucH

asusa weź ;) najlepszy chyba

Opinia neutralna

ddd

jakie programy ma wgrane w oryginale. nie chocdzi mi o to co można wgrać ale jakie już są? czy to prawda że ma wgrane jakieś programy do nawigacji? bo niektórzy mówią że już są. ale proszę o fachową opinię. Co byście polecali bo muszę coś wybrać a nie moge się zdecydować. Nokia E51, nokia 6219 navigator, SE C702, ASUS P552???
Bardzo proszę o pomoc zależy mi na fachowych opiniach. Co byście mogli powiedzieć na temat modeli które wymieniłem? Pomóżcie mi wybrać.

Opinia pozytywna

Jaszczur

Super telefon, wykończony wg mnie idealnie metalowa obudowa i klapka, nie zawiesza się szybko wszystko śmiga leki nie za mały nie za duży Ideał.

Wszystkich opinii: 637. Pokazuję od 361 do 370. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies