Nokia C3
sofix
Witam
Telefon rzeczywiście bardzo prosty w obsłudze a bateria to ogromny plus - brakuje tylko jednej rzeczy: nie ma łącznego czasu połączeń wychodzących, przychodzących itp. Jest podsumowanie po połączeniu ale łącznego czasu brak, co uważam za duży minus.
zibip
witam, dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii o C3, brakuje mi tylko opcji kasowania sms-ów po wysłaniu. Po tygodniu mam jeszcze 2 kreski na baterii (rewelka). pozdro
bursztynek8520
Witajcie :)
Jestem szczęśliwą użytkowniczką noki c3-oo a mam ją od czerwca tego roku , na początku miałam obiekcje co do klawiatury qwerty bałam się że nie będę potrafiła pisać smsów (a piszę ich sporo) na szczęście jeśli chodzi o pisanie to ta klawiatura pobija zwykłe klawiatury. Telefon mi się nie zawiesza (więc nie wiem co niektórzy robią z telefonem że się wiesza) na aparat też nie narzekam :D Ogólny wygląd też jest OK !!!! Polecam szczerze tą nokie wszystkim którzy jeszcze się wahają :P
pfff
Nie rozumiem niektórych wypowiedzi... Że wyświetlacz szybko się rysuje? Jak się telefon nosi np. z kluczami w kieszeni to oczywiście, że się wyświetlacz porysuje, to całkowicie normalne. Albo to, że ma 2mpx aparat tylko. Przeciez każdy wiedział, co kupuje. Jednym słowem - jak się dobrze dba o telefon, to ani rysować się ine będzie [folijke ochronną prosze zakupić], a jak się sprawdza co się kupuje to i aparat lipny nie będzie.
piotr
mam ten telefon od pół roku i jestem strasznie zadowolony 1. prosty w obsłudze 2. wygodna klawiatura 3. wifi 4. jak na 2 mega pixele to dobra jakość zdjęć 5. prosty dostęp do nk i facebooka 6. ładny wygłąd 7. praktycznie w ogóle się nie zawiesza mimo że to java 8. szybki bluetooth
Ala
Mam ten telefon od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Przyciski mi się nie ścierają (a dużo piszę), telefon kilkakrotnie upadł z dużej wysokości i nic się mu nie stało, bateria wytrzymuje parę dni. Ogólnie polecam :)
Anka
Jak się odpowiednio ładuje telefon i się nim nie rzuca to powinien działać jak należy... pozdro
Ziomek
Chcę kupić ten telefon.Ale ciąglę się zastanawiam ponieważ przeczytałem na necie że są jakieś problemy z połączeniem z wi-fi i dlatego własnie pisze czy to prawda? Ogólnie patrząc na zdjęcie telefon super ale na javie też fajny??? proszę o odpowiedz;D z góry dzięki;p xdd
Dosia321
Jestem strasznie zainteresowana tym telefonem, ale niektóre opinie mnie przerażają :( Czy te przyciski naprawdę tak szybko się zmywają?
Natka
Mam ten telefon od tygodnia i jestem strasznie zadowolona
1. łatwy w obsłudze
2. rewelacyjny dostęp do facebook-a
3. jestem strasznie zadowolona ;))