Nokia 6210 Navigator
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 116. Pokazuję od 91 do 100. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
56,0% 
icon down
 7,8% 
icon unknown opinion
 36,2% 
Opinia pozytywna

Thomson

Do "ddd"-Telefonik ma szeroką możliwość wgrania innych programów do GPS-u, w końcu to Symbian :) Jeśli zależy Ci na większych możliwościach, to bierz 6210 N. :) Oczywiście budowa telefonów jest inna masz slidera i masz klasyczną słuchawkę.


R E K L A M A
Opinia neutralna

ddd

czy można wgrać jakieś programy do nawigacji oprócz tej nieszczęsnej nokia maps? co wybrać 6210 czy e51.

Opinia neutralna

cinB

Telefon wydaje sie sympatyczny, ale mam kluczowe pytanie: czy przyciski czerwonej i zielonej sluchawki sa normalne wciskane czy tez moze dotykowe?


R E K L A M A
Opinia neutralna

Tomasz

Miałem do wyboru: Nokia 6210 Navigator i Nokia N78, padło na N-kę. Telefony mają podobne specyfikacje techniczne, ale brak Wi-Fi(dla mnie bardzo ważne) i nieco mniej Ramu w Navigatorze przegrał z N-ką. W sumie z wyglądu Navigator jest ładniejszy i klawiatura jest bardziej komfortowa w użyciu(Noo, może kwestia przyzwyczajenia). Pozdrawiam użytkowników N-ek :)

Opinia neutralna

ddd

jakie programy ma wgrane w oryginale. nie chocdzi mi o to co można wgrać ale jakie już są? czy to prawda że ma wgrane jakieś programy do nawigacji? bo niektórzy mówią że już są. ale proszę o fachową opinię. Co byście polecali bo muszę coś wybrać a nie moge się zdecydować. Nokia E51, nokia 6219 navigator, SE C702, ASUS P552??? Bardzo proszę o pomoc zależy mi na fachowych opiniach. Co byście mogli powiedzieć na temat modeli które wymieniłem? Pomóżcie mi wybrać....

Opinia neutralna

zbynek

Myślę, że to najlepszy wybór do 900zł, jedyny minus to brak Wi-Fi, jak ktoś potrzebuje to myślę, że warto dołożyć do E-66. Ale do codziennej nawigacji proponuję urządzenia do tego stworzone (brak ekranu dotykowego):)

Opinia neutralna

Telemach

Chcę kupić ten telefon:) Ale mam kilka pytań. Czy kupując ten tel. nie przepłacam za samą nazwe "Navigator"? I jak jest z żywotnością owego slajdera, bo opinie są podzielone. Warto kupić ten telefon?
Jeżeli nie to co byście polecili w podobnym zakresie cenowym.(max. 900zł.)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

zbynek

Nie ma znaczenia jakiego programu używamy (garmin nokia maps). To wspomaganie GPS czyli AGPS pobiera po kilka kb. Podobno można to wyłączyć ale wtedy będzie dłużej łapać sygnał GPS

Opinia neutralna

misiak123

Nokia Maps nie pobiera danych przez internet gdy tego nie chcemy. Należy wyłączyć opcje pobierania danych z internetu i po sprawie.

Opinia pozytywna

zbynek

Kolego "adi" garmin też kosztuje kilkadziesiąt groszy. A mianowicie AGPS pobiera ok 6kb średnio raz na 15 min, ale jak kogoś stać na taki telefon to na te parę groszy też..

Wszystkich opinii: 116. Pokazuję od 91 do 100. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies