Nokia 6110
yttyt
Opinia pozytywna
telefonik fajny spadał pare razy i nic się nie stało polecam tym co nie mają kasy a chcą mieć w miare wytrzymały telefon
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 28.05.2007, 17:05