Nokia 5220
Paweł
Na dziś moja N5220 ma 3 lata. Kupiona nowa, nagadane niecałe 400h. Przy pełnej karcie 512MB dość długo odczytywała muzykę z folderów. Zdarzało się też, że i przycisk włączania/wyłączania telefonu nie łączył. Od miesiąca się zawieszała, a dziś odmówiła posługi. Przez ponad 2 lata wszystko było z nią w najlepszym porządku.
Jagoda
Nigdy więcej noki nie tylko tej 5220.ale każdej. Po prostu padło
Kamillo
Witam,miałem swego czasu ten telefon i muszę przyznać że się nieco zawiodłem. Zawsze Nokię uważałem za dobrą firmę, ale jak widać nie w serii Xpress Music. Dość często się zawieszał, musiałem resetować i wszystkie wiadomości, obrazy i muzyka musiała się wczytywać co trwało trochę czasu. Jeśli macie możliwość radzę kupić inny telefon. Pozdrawiam
kamilkwiatek97
Telefonik mam od dwóch lat, naprawde fajny. Zaciął się tylko kilka razy, ale to po większym wypadku. Gra wystarczająco, zdjęcia i filmiki są dobrej jakości. Są z nim jedynie dwa problemy, mianowicie klapka osłony baterii, z której ułamały się prawie wszystkie zatrzaski, oraz klapka karty sim, która nie wytrzymała zmian kart, i po prostu odpadła. Właśnie dokupiłem nową obudowę i przykleiłem klapkę od karty, i z dość ciężkim sercem oddaję go. Naprawde super telefon.
9,5/10 pkt. Polecam
MiguSs
Mam ten telefon około 2,5 lat. Po pierwszym roku nokia mi odpowiadała i bylem zadowolony aż do tego jak zaczęła się zawieszać. Jakoś przeleciały mi te dwa lata użytkowania ale teraz mam go już dość. Coraz częściej mi się wiesza i wyłącza (nigdy mi nie upadł ani nie miał kontaktu z wodą). Teraz już kompletna kicha a to dlatego, bo przy starcie pokazuje się biały ekran i po jakimś czasie sam się wyłącza. Próbowałem wgrywać nowy soft i sformatowałem baterię jak pisali na forach ale nic nie dało. Komóreczka jest naprawdę piękna i wyróżnia się od innych :D, ale do pewnego momentu. Teraz muszę wreszcie pomyśleć nad kupnem nowej :(.
unia200
Ja go dostałam od cioci miała ona go przede mną 2 lata i wtedy aż do teraz dobrze chodzi. Raz coś się zacięło i musiałam wyjąć baterie, ale tak to jest super.
c4i
Gdy kupowałem ten telefon, miałem wybór pomiędzy 5220XM a 5310XM i jako, że zależało mi tylko na mp3, karcie pamięci i blue, zaoszczędziłem parę złotych - i nie żałowałem. Trwały, wytrzymały telefon, sprawował się świetnie i spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje. Gdy zaczął mulić, wystarczyło przenieść część plików na kartę pamięci i skasować zawartość skrzynki odbiorczej - i od razu czuło się różnicę. Po pewnym czasie ten model mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył - te 2GB karty pamięci to było trochę za mało, więc zaryzykowałem, kupiłem 4DB-HC, choć z opisu wynikało, że standardu HC nie obsługuje, a maksymalna wielkość karty pamięci to właśnie rzeczone 2GB. I opłaciło się - telefon śmigał z nową kartą bez problemu, czym bardzo mnie zaskoczył i ucieszył :D Model naprawdę godny polecenia, ładny, wygodny, funkcjonalny i oryginalny.
odpowiedz na myszka67
@myszka67 może trafiłeś na trefny model jak moja siostra i gratuluje serwisu jej naprawili za 20zł
Telefon ma więcej + niż - więc jest godny polecenia.
Michał
dobry telefon :) głośny, długo trzyma bateria. Czasami sie zawiesi ale to tak na dwie trzy sekundy. PS. czyta karte do 4 gb
Maniek1989
Kit jakl nic... najbardziej wkurzające jest to, że nieraz sam się wyłacza z niewiadomych przyczyn, zdjęcia niby dobre a jednak jak sie konwertują to szlag człowieka trafić może dźwięk do kitu... ludzie NOKIA X2 jest świetna :))