Nokia 5220
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 325. Pokazuję od 21 do 30. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,5% 
icon down
 11,4% 
icon unknown opinion
 35,1% 
Opinia neutralna

Paweł

Na dziś moja N5220 ma 3 lata. Kupiona nowa, nagadane niecałe 400h. Przy pełnej karcie 512MB dość długo odczytywała muzykę z folderów. Zdarzało się też, że i przycisk włączania/wyłączania telefonu nie łączył. Od miesiąca się zawieszała, a dziś odmówiła posługi. Przez ponad 2 lata wszystko było z nią w najlepszym porządku.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Jagoda

Nigdy więcej noki nie tylko tej 5220.ale każdej. Po prostu padło

Opinia negatywna

Kamillo

Witam,miałem swego czasu ten telefon i muszę przyznać że się nieco zawiodłem. Zawsze Nokię uważałem za dobrą firmę, ale jak widać nie w serii Xpress Music. Dość często się zawieszał, musiałem resetować i wszystkie wiadomości, obrazy i muzyka musiała się wczytywać co trwało trochę czasu. Jeśli macie możliwość radzę kupić inny telefon. Pozdrawiam


R E K L A M A
Opinia pozytywna

kamilkwiatek97

Telefonik mam od dwóch lat, naprawde fajny. Zaciął się tylko kilka razy, ale to po większym wypadku. Gra wystarczająco, zdjęcia i filmiki są dobrej jakości. Są z nim jedynie dwa problemy, mianowicie klapka osłony baterii, z której ułamały się prawie wszystkie zatrzaski, oraz klapka karty sim, która nie wytrzymała zmian kart, i po prostu odpadła. Właśnie dokupiłem nową obudowę i przykleiłem klapkę od karty, i z dość ciężkim sercem oddaję go. Naprawde super telefon.
9,5/10 pkt. Polecam

14 lat w mGSM 2 opinie
Opinia negatywna

MiguSs

Mam ten telefon około 2,5 lat. Po pierwszym roku nokia mi odpowiadała i bylem zadowolony aż do tego jak zaczęła się zawieszać. Jakoś przeleciały mi te dwa lata użytkowania ale teraz mam go już dość. Coraz częściej mi się wiesza i wyłącza (nigdy mi nie upadł ani nie miał kontaktu z wodą). Teraz już kompletna kicha a to dlatego, bo przy starcie pokazuje się biały ekran i po jakimś czasie sam się wyłącza. Próbowałem wgrywać nowy soft i sformatowałem baterię jak pisali na forach ale nic nie dało. Komóreczka jest naprawdę piękna i wyróżnia się od innych :D, ale do pewnego momentu. Teraz muszę wreszcie pomyśleć nad kupnem nowej :(.

Opinia pozytywna

unia200

Ja go dostałam od cioci miała ona go przede mną 2 lata i wtedy aż do teraz dobrze chodzi. Raz coś się zacięło i musiałam wyjąć baterie, ale tak to jest super.

Opinia pozytywna

c4i

Gdy kupowałem ten telefon, miałem wybór pomiędzy 5220XM a 5310XM i jako, że zależało mi tylko na mp3, karcie pamięci i blue, zaoszczędziłem parę złotych - i nie żałowałem. Trwały, wytrzymały telefon, sprawował się świetnie i spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje. Gdy zaczął mulić, wystarczyło przenieść część plików na kartę pamięci i skasować zawartość skrzynki odbiorczej - i od razu czuło się różnicę. Po pewnym czasie ten model mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył - te 2GB karty pamięci to było trochę za mało, więc zaryzykowałem, kupiłem 4DB-HC, choć z opisu wynikało, że standardu HC nie obsługuje, a maksymalna wielkość karty pamięci to właśnie rzeczone 2GB. I opłaciło się - telefon śmigał z nową kartą bez problemu, czym bardzo mnie zaskoczył i ucieszył :D Model naprawdę godny polecenia, ładny, wygodny, funkcjonalny i oryginalny.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

odpowiedz na myszka67

@myszka67 może trafiłeś na trefny model jak moja siostra i gratuluje serwisu jej naprawili za 20zł
Telefon ma więcej + niż - więc jest godny polecenia.

15 lat w mGSM 3 opinie
Opinia pozytywna

Michał

dobry telefon :) głośny, długo trzyma bateria. Czasami sie zawiesi ale to tak na dwie trzy sekundy. PS. czyta karte do 4 gb

15 lat w mGSM 8 opinii
Opinia negatywna

Maniek1989

Kit jakl nic... najbardziej wkurzające jest to, że nieraz sam się wyłacza z niewiadomych przyczyn, zdjęcia niby dobre a jednak jak sie konwertują to szlag człowieka trafić może dźwięk do kitu... ludzie NOKIA X2 jest świetna :))

Wszystkich opinii: 325. Pokazuję od 21 do 30. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies