Nokia 5.1
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 66. Pokazuję od 61 do 66. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
30,3% 
icon down
 51,5% 
icon unknown opinion
 18,2% 
Opinia pozytywna

Hmm

No i chciałem jeszcze dodać, że w przedstawionej na niniejszej stronie specyfikacji jest mała nieścisłość. Fabrycznie Nokia 5.1 dostarczana jest z systemem Android One Oreo 8.0 (nie 8.1) i do chwili obecnej nie ma dostępnej aktualizacji do jakiejkolwiek wyższej wersji Androida dla tego modelu.
Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi. (jf)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Hmm

Baaardzo sensowny telefon do codziennego normalnego użytkowania. Pomimo posiadania wewnątrz procesora Mediateka, praca na tym smartfonie jest komfortowa i przyjemna. Bardzo dobra jakość wykonania. Oby było też tak po obiecanej aktualizacji do Androida 9. Pozdrawiam

Opinia pozytywna

Lasic23

Witam niewiele informacji można znaleźć na temat tego telefonu, dlatego chcę się podzielić wrażeniami z używania - telefon ze średniej półki cenowej więc nie ma co się spodziewać superaśnego urządzenia,ale mnie zaskoczył mile nie spodziewałem się w takim przedziale tak dobrego urządzenia działa naprawdę jak na 2 GB RAMu szybko może przez mało aplikacji z racji Androida one. W porównaniu z Huaweiem p 10 light którego też używam z 3 GB RAMu działa szybciej. Wykonanie wizualnie wygląda jak by kosztował 2x więc.Czytnik działa naprawdę precyzyjne,a aparat robi przyzwoite zdjęcia. Polecam trudno znaleźć coś lepszego w tej cenie.????


R E K L A M A
Opinia pozytywna

sylweo

W specyfikacji jest Dyktafon. Nie mogę znaleźć...
Bardzo przepraszam, to odruch. W większości smartfonów z Androidem rejestrator dźwięku jest aplikacja instalowaną standardowo. Na czystym Androidzie jedyną chyba możliwością jest nagranie wideo z dźwiękiem. Osobna aplikację do nagrywania głosu trzeba niestety pobrać z Google Play. Dziękuję za zwrócenie uwagi i pozdrawiam. (jf)

Opinia neutralna

Mac

Jest błąd w procesorze ma 8 rdzeni a nie 4. Pozdrawiam
Bardzo słuszna uwaga. Dziękuję i pozdrawiam. (jf)

Opinia neutralna

coredem

Według danych ze strony producenta ten telefon posiada micro-USB v2.0. Poprawcie to ;)

Dokładnie tak. Dziękuję za czujność (t.b.)

Wszystkich opinii: 66. Pokazuję od 61 do 66. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies