Nokia 3410
~~00000
Opinia neutralna
Ten telefon to wielki bubel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.153.161.178 | 04.12.2005, 13:12
Agata
Opinia neutralna
Uważam, iż to jest świetny telefon;) mam go już sporo czasu i jeszcze mnie nie zawiódł;) jedyną rzeczą, którą bym zmieniła to pamięć na sms (mało się mieści) i wydłużyłabym czas trwania baterii, aż do jej rozładowania (dużo;)
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 20.11.2005, 19:11