Nokia 3410
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 72. Pokazuję od 71 do 72. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
59,7% 
icon down
 2,8% 
icon unknown opinion
 37,5% 
Default user logo
~~00000

Opinia neutralna

Ten telefon to wielki bubel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.153.161.178 | 04.12.2005, 13:12

R E K L A M A
Default user logo
Agata

Opinia neutralna

Uważam, iż to jest świetny telefon;) mam go już sporo czasu i jeszcze mnie nie zawiódł;) jedyną rzeczą, którą bym zmieniła to pamięć na sms (mało się mieści) i wydłużyłabym czas trwania baterii, aż do jej rozładowania (dużo;)
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 20.11.2005, 19:11
Wszystkich opinii: 72. Pokazuję od 71 do 72. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies