Nokia 3110 Classic
koko
Mam nadzieję, że podobnego dziadostwa w życiu już nie spotkam. W głowie się nie mieści jaki to złom!
jarekmistrz
Do OLO jestem posiadaczem tego tel. od marca 2008 i jestem z niego zadowolony, kod dostępu można zmienić menu>ustawienia>zabezpieczenia>kody dostępu>zmień kod zabezpieczający
kod seryjny w noki to 12345
Pozdrawiam
olo
Telefon fajny tylko nie mozna zmienic koloru ikon,oryginalny kolor to bialy i przy jasnych tapetach nie nic nie widac, wada jest tez niemozliwosc anulowania kodu dostepu,ale tak to telefon fajny
pastek
Bardzo solidne wykonanie, wytrzymała bateria, średnio 5-6 dni, wyposażony we wszystko co trzeba do prowadzenia rozmów i pisania sms-ów, dobrze leży w dłoni, wyświetlacz mógłby mieć chociaż 176*220, dobrze pracuje jako modem, EDGE działa jak trzeba, jako że to telefon nie opisuję jakości fotek itp - bo to krzywdziło by ten telefon, szkoda tylko, że nie jest nieco mniejszy, doskonały dla osób nie robiących masowo zdjęć oraz prowadzenia filmoteki, zła obsługa kart od 1 GB w górę, zmiana softu nic nie daje - sprawdzone organoleptycznie.
Uzi
Witam. Troche przypadkowo stalem sie posiadaczem tego telefonu, ale bardzo mi przypadl do gustu. Juz go nieco poznalem i jedna sprawa jest wazna. Wszelkie wariactwa typu resety, wylaczanie sie, brak pamieci itp., sa spowodowane starym softem. Warto wiec sprawdzic jaka mamy wersje. Aktualna to: v07.01 Posiadana wersje softu mozna sprawdzic wpisujac kod *#0000#
załamany
Do Piotrasa.
Sprzedaj to badziewie i nie zawracaj sobie nim głowy.
Piotras
Witam!
Dwa dni temu kupiłem sobie nokie 3110c w komisie.
Oryginalnie telefon jest z orange ale ma sciągnietego simlocka i działa w heyah.
I teraz zaczynają się schody, bo gdy wysyłam sobie ustawienia mms/gprs to internet działa ale nie chce pobierać wiadomości mms i przychodzi sms z komunikatem "otrzymałeś wiadomość mms wejdz w przegladarke i wpisz adres ...".
Wykonałem wszystko prawidłowo zapisałem ustawienia, zrobiłem je domyślnymi i zresetowałem telefon.
Robiłem również test na play'u i ustawienia z playa działają prawidłowo a z heyah już nie.
Ustawienia mms/gprs z playa przyszly w jednym sms-ie a z heyah w dwoch czy wynikła sytuacja może być tym spowodowana, ze ustawienia heyah przyszły w dwóch smsach ?
Proszę o pomoc, gdyż wchodzenie do internetu i przeglądanie tam mms kosztuje i jest bardzo nie wygodne!
Ps: Teraz gdy wszedłem w menu telefonu-ustawienia-konfiguracje zobaczyłem, że wszedzie jest włączona "konfiguracja domyślna orange" a ponizej konfiguracja Play a nie ma ustawien heyah.
BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!
lukaszp
Telefon jest solidny jak przystało na Nokię, odporny na wszelkiego rodzaju upadki. Również cena jest bardzo przystępna. Warto ją kupić i mieć pewny w 100% telefon, na który możemy zawsze liczyć, niż chodzić po serwisach z telefonem z dużą ilością bajerów. No chyba, że telefon służy do zabawy.
Plusy:
solidny
tani
łatwy w obsłudze
duże i wygodne klawisze
dobra bateria
niezawodny
Minusy:
w zestawie tylko słuchawki mono
nudny- nic się nie psuje, nie zawiesza się, ładowanie co tydzień...
Anonim
Mam ten model 1,5 roku.Bateria trzyma ok.5 dni.Ma głośne dzwonki, mocną obudowę, lubi się niestety zawieszać karta Micro SD .
załamany
Miałem wiele różnych telefonów, ale takiego badziewia nigdy w ręce nie miałem. Już nigdy w życiu nie kupię nokii.