Nokia 3110 Classic
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 569. Pokazuję od 211 do 220. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
54,3% 
icon down
 8,3% 
icon unknown opinion
 37,4% 
Opinia negatywna

koko

Mam nadzieję, że podobnego dziadostwa w życiu już nie spotkam. W głowie się nie mieści jaki to złom!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

jarekmistrz

Do OLO jestem posiadaczem tego tel. od marca 2008 i jestem z niego zadowolony, kod dostępu można zmienić menu>ustawienia>zabezpieczenia>kody dostępu>zmień kod zabezpieczający
kod seryjny w noki to 12345
Pozdrawiam

Opinia pozytywna

olo

Telefon fajny tylko nie mozna zmienic koloru ikon,oryginalny kolor to bialy i przy jasnych tapetach nie nic nie widac, wada jest tez niemozliwosc anulowania kodu dostepu,ale tak to telefon fajny


R E K L A M A
Opinia pozytywna

pastek

Bardzo solidne wykonanie, wytrzymała bateria, średnio 5-6 dni, wyposażony we wszystko co trzeba do prowadzenia rozmów i pisania sms-ów, dobrze leży w dłoni, wyświetlacz mógłby mieć chociaż 176*220, dobrze pracuje jako modem, EDGE działa jak trzeba, jako że to telefon nie opisuję jakości fotek itp - bo to krzywdziło by ten telefon, szkoda tylko, że nie jest nieco mniejszy, doskonały dla osób nie robiących masowo zdjęć oraz prowadzenia filmoteki, zła obsługa kart od 1 GB w górę, zmiana softu nic nie daje - sprawdzone organoleptycznie.

Opinia pozytywna

Uzi

Witam. Troche przypadkowo stalem sie posiadaczem tego telefonu, ale bardzo mi przypadl do gustu. Juz go nieco poznalem i jedna sprawa jest wazna. Wszelkie wariactwa typu resety, wylaczanie sie, brak pamieci itp., sa spowodowane starym softem. Warto wiec sprawdzic jaka mamy wersje. Aktualna to: v07.01 Posiadana wersje softu mozna sprawdzic wpisujac kod *#0000#

Opinia neutralna

załamany

Do Piotrasa.
Sprzedaj to badziewie i nie zawracaj sobie nim głowy.

Opinia pozytywna

Piotras

Witam!
Dwa dni temu kupiłem sobie nokie 3110c w komisie.
Oryginalnie telefon jest z orange ale ma sciągnietego simlocka i działa w heyah.
I teraz zaczynają się schody, bo gdy wysyłam sobie ustawienia mms/gprs to internet działa ale nie chce pobierać wiadomości mms i przychodzi sms z komunikatem "otrzymałeś wiadomość mms wejdz w przegladarke i wpisz adres ...".
Wykonałem wszystko prawidłowo zapisałem ustawienia, zrobiłem je domyślnymi i zresetowałem telefon.
Robiłem również test na play'u i ustawienia z playa działają prawidłowo a z heyah już nie.
Ustawienia mms/gprs z playa przyszly w jednym sms-ie a z heyah w dwoch czy wynikła sytuacja może być tym spowodowana, ze ustawienia heyah przyszły w dwóch smsach ?
Proszę o pomoc, gdyż wchodzenie do internetu i przeglądanie tam mms kosztuje i jest bardzo nie wygodne!

Ps: Teraz gdy wszedłem w menu telefonu-ustawienia-konfiguracje zobaczyłem, że wszedzie jest włączona "konfiguracja domyślna orange" a ponizej konfiguracja Play a nie ma ustawien heyah.

BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

lukaszp

Telefon jest solidny jak przystało na Nokię, odporny na wszelkiego rodzaju upadki. Również cena jest bardzo przystępna. Warto ją kupić i mieć pewny w 100% telefon, na który możemy zawsze liczyć, niż chodzić po serwisach z telefonem z dużą ilością bajerów. No chyba, że telefon służy do zabawy.


Plusy:
solidny
tani
łatwy w obsłudze
duże i wygodne klawisze
dobra bateria
niezawodny

Minusy:
w zestawie tylko słuchawki mono
nudny- nic się nie psuje, nie zawiesza się, ładowanie co tydzień...

Opinia pozytywna

Anonim

Mam ten model 1,5 roku.Bateria trzyma ok.5 dni.Ma głośne dzwonki, mocną obudowę, lubi się niestety zawieszać karta Micro SD .

Opinia neutralna

załamany

Miałem wiele różnych telefonów, ale takiego badziewia nigdy w ręce nie miałem. Już nigdy w życiu nie kupię nokii.

Wszystkich opinii: 569. Pokazuję od 211 do 220. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies