Nokia 3110 Classic
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 569. Pokazuję od 111 do 120. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
54,3% 
icon down
 8,3% 
icon unknown opinion
 37,4% 
Opinia neutralna

Gość

Mam ten telefon już ponad 2 lata i znalazłem jego dobre jak i złe strony. Dobre to: wytrzymałość obudowy (nie raz spadł ze stołu albo w trakcie jazdy na rowerze wysunął się z kieszenie i łup w beton mimo to mam na nim tylko małe rysy)kolejny plus to długość pracy baterii na początku (tzn. jak bateria była nowa)trzymał nawet do 5 dni przy częstym używaniu a teraz trzyma 2 -3 dni. Minusy to: mały ekran, cichy głośnik, nie wygodne klawisze nawigacji (po dłuższej pracy bolą palce), kiepski aparat oraz mimo wgrania najnowszego softa i tak czasami się zawiesza i wolno pracuje. Dla osób cierpliwych i tych którym nie zależy na bajerach w telefonie polecam. Nie jest to jakaś tragedia i nie jest to ostatni telefon po który znowu bym sięgnął ale znam lepsze.


R E K L A M A
Opinia neutralna

:)

Telefon fajny, mialam go rok(zmieniam telefony kiedy chce), naprawde polecam, nie psuje sie ani nic;)

Opinia pozytywna

zadowolony

Telefon mam juz 2 latka i nic sie z nim nie dzieje, nie byl nigdy w serwisie. Z tymi resetami miałem problemy ale zmienilem soft na v 07.30 i wszystko gra. Polecam do kupna!!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Ogólnie zadowolony

Nie rozumiem - wyświetlacz, który nagrzewa się, aż do oparzenia. Mam go ponad rok, i uważam,że takie opinie są dosłownie z palca wyssane. Mam pytanie do "zawiedzionego". Koleś ty się dobrze aby czujesz? Jak ten model z jakiegoś powodu znienawidziłeś, to napisz z jakiego rzeczywiście powodu, a nie wypisuj takich fantastycznych "opowiadań". Co do zawieszania się, to fakt: znam pewną osobę, która miała problemy z białym ekranem, ale miała stare oprogramowanie i katrę pamięci 2GB. Ja mam Nokię 3110c z kartą 1GB i na razie nie mam takich problemów. Jakbym chciał zwiększyć pamięć to przecież można wymienić soft.

Opinia neutralna

Anonim

Adikso, wgraj nowy soft i będzie po sprawie.

Opinia pozytywna

Anonim

super telefon ma praktycznie wszystkie funkcje!!!jezeli sie zawiesza przy wlozeniu karty amieci potrzeba wymiany softu na v07,21,

Opinia pozytywna

Adikso

Mi czasami się zdarza że komórka sama się wyłącza jak ma włożoną kartę pamięci.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Kamil96

Myślę że ten telefon jest bardzo dobry. Mam go już rok i spadł mi klika razy i nic...:). Jednak ma wade chyba fabryczna ponieważ po 2 miesiącach używania zaczął się sam wyłączać więc musiałem dać na serwis. Czekałem 2 miesiące. Ale i tak ten telefon jest najlepszy. Pozdro :)

Opinia neutralna

Anonim

przez 7 lat miałam różne nokie i kazda z nich było ok.
ten model telefonu mam już pół roku i jestem bardzo zadowolona,mimo ze bardzo dużo rozmawiam to bateria daje radę
gorąco polecam.


Małgosia

Opinia pozytywna

Sław92

Polecam nokie 3110 classic, mam ten telefon 2 lata i zawsze działał bez zastrzeżeń, troszkę słaby aparat ale wygodne do sms-ów przyciski, łatwa obługa i bateria potrafi trzymać bardzo długo. Polecam ten model:)

Wszystkich opinii: 569. Pokazuję od 111 do 120. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies