Nokia 3110 Classic
Gość
Mam ten telefon już ponad 2 lata i znalazłem jego dobre jak i złe strony. Dobre to: wytrzymałość obudowy (nie raz spadł ze stołu albo w trakcie jazdy na rowerze wysunął się z kieszenie i łup w beton mimo to mam na nim tylko małe rysy)kolejny plus to długość pracy baterii na początku (tzn. jak bateria była nowa)trzymał nawet do 5 dni przy częstym używaniu a teraz trzyma 2 -3 dni. Minusy to: mały ekran, cichy głośnik, nie wygodne klawisze nawigacji (po dłuższej pracy bolą palce), kiepski aparat oraz mimo wgrania najnowszego softa i tak czasami się zawiesza i wolno pracuje. Dla osób cierpliwych i tych którym nie zależy na bajerach w telefonie polecam. Nie jest to jakaś tragedia i nie jest to ostatni telefon po który znowu bym sięgnął ale znam lepsze.
:)
Telefon fajny, mialam go rok(zmieniam telefony kiedy chce), naprawde polecam, nie psuje sie ani nic;)
zadowolony
Telefon mam juz 2 latka i nic sie z nim nie dzieje, nie byl nigdy w serwisie. Z tymi resetami miałem problemy ale zmienilem soft na v 07.30 i wszystko gra. Polecam do kupna!!!
Ogólnie zadowolony
Nie rozumiem - wyświetlacz, który nagrzewa się, aż do oparzenia. Mam go ponad rok, i uważam,że takie opinie są dosłownie z palca wyssane. Mam pytanie do "zawiedzionego". Koleś ty się dobrze aby czujesz? Jak ten model z jakiegoś powodu znienawidziłeś, to napisz z jakiego rzeczywiście powodu, a nie wypisuj takich fantastycznych "opowiadań". Co do zawieszania się, to fakt: znam pewną osobę, która miała problemy z białym ekranem, ale miała stare oprogramowanie i katrę pamięci 2GB. Ja mam Nokię 3110c z kartą 1GB i na razie nie mam takich problemów. Jakbym chciał zwiększyć pamięć to przecież można wymienić soft.
Anonim
Adikso, wgraj nowy soft i będzie po sprawie.
Anonim
super telefon ma praktycznie wszystkie funkcje!!!jezeli sie zawiesza przy wlozeniu karty amieci potrzeba wymiany softu na v07,21,
Adikso
Mi czasami się zdarza że komórka sama się wyłącza jak ma włożoną kartę pamięci.
Kamil96
Myślę że ten telefon jest bardzo dobry. Mam go już rok i spadł mi klika razy i nic...:). Jednak ma wade chyba fabryczna ponieważ po 2 miesiącach używania zaczął się sam wyłączać więc musiałem dać na serwis. Czekałem 2 miesiące. Ale i tak ten telefon jest najlepszy. Pozdro :)
Anonim
przez 7 lat miałam różne nokie i kazda z nich było ok.
ten model telefonu mam już pół roku i jestem bardzo zadowolona,mimo ze bardzo dużo rozmawiam to bateria daje radę
gorąco polecam.
Małgosia
Sław92
Polecam nokie 3110 classic, mam ten telefon 2 lata i zawsze działał bez zastrzeżeń, troszkę słaby aparat ale wygodne do sms-ów przyciski, łatwa obługa i bateria potrafi trzymać bardzo długo. Polecam ten model:)