Nokia 2700 Classic
kazi
Telefon funkcjonalny, ładny design, bateria długo trzyma, wszystko ma ,co trzeba. Zasadnicza wada: nie trwały. Niestety padł po przypadkowej "kąpieli", od tego czasu już nie uruchomił się. Niektóre komórki wytrzymują tego typu wypadki.
www
Posiadam go praktycznie dwa lata . Małe pytanko gdzie jest słownik???
Plusy :
Dobry aparat
muzyka dobrej jakości
mieści się dużo smsów
Minusy:
szybko się rysuje
po jakimś ok. roku zaczyna trzeszczeć, ale wystarczy tą naklejkę co jest na obudowie i telefonie zmienić trochę ich położenie i dobrze jest,
przy dużym użytkowaniu pada bateria
malutko pamięci wbudowanej.
2 lata? 15. strona instrukcji obsługi.
Harnas99
Ten telefon to koszmar ma mało pamięci szybko się rysuje nie które gry nie działają ale są Pozytywy tego telefonu ma dobrą baterie to jest tylko jeden + w tym telefonie!!!.
powerful eM
Mam ten telefon już trzeci rok. Raz wysiadł wyświetlacz. Jestem z niego zadowolona, działa szybko, nie zawiesza się, mieści dużo sms-ów. Z jednym wyjątkiem, bo w pierwszym roku jego użytkowania zderzył się z asfaltem i od tamtego czasu każdy plastikowy element niemalże już odpadł. Chodzi głównie o obudowę przednią. Jest to telefon dość delikatny. Zawiera mnóstwo plastikowych elementów. Jednak jestem wierna Nokii, więc następnym moim telefonem będzie znów nokia.
Andżej
Mam nokię już 5 lat i nie mam z nią żadnych problemów kilka rysek i tyle, spadła może ze sto razy na ziemię a dalej pracuje jak nowa. Polecam komórkę osobom które dużo rozmawiają i sms-óją
Zakrecoona
Miałam ten telefon ponad 2 lata...Był ok,nie miałam do niego żadnych zarzutów..ale po 1,5 roku używania przy wyłączeniu i włączeniu telefonu lub po wyjęciu karty micro SD i jej ponownym włożeniu telefon się zawieszał, ładowanie np.wiadomości zacinało się i musiałam zablokować klawiaturę i poczekać z 30 min...Aparat w miarę dobry jak i kręcenie filmów i ich odtwarzanie...Ocena neutralna ponieważ nie raz się na nim zawiodłam,ale przez ponad rok był jak nowy ; )
Arturas2000
No ja powiem tak.ta właśnie nokia jest u mnie przez krótki czas a ja już jestem z niej zadowolony.Bardzo sprawny solidny telefonik , osoba z którą rozmawiam słyszy mnie głośno i wyraźnie. naprawdę telefony tego modelu popieram i polecam.
kaja15
bateria trzyma świetnie. głośnik początkowo też był super, ale teraz strasznie trzeszczy. srebrna farba schodzi, a telefon sam z siebie się wiesza... ale przez pierwszy rok telefon był bardzo dobry.
lukaszp125
Mam ten telefon we wrześniu będzie 3 lata jestem z niego bardzo zadowolony, świetnie bateria trzyma do 5 dni ładne zdjęcia robi, głośni super, muzyka fajnie chodzi polecam ten telefon
Polaczek
Ktoś tu chyba pomylił telefony. 2700c nie ma przycisku głośności, a i z tym systemem brzmi nieprawdziwie, bo nikt niżej w komentarzach nie miał takich problemów - włącznie ze mną.