Nokia 2310
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 41. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
48,8% 
icon down
 22,0% 
icon unknown opinion
 29,3% 
Opinia negatywna

Pawello

Moja mama ma ten telefon od trzech lat i nie ma nawet rysy!!! A był noszony z kluczami w torebce. Batera trzyma miesiąc


R E K L A M A
Opinia pozytywna

riki

Jestem posiadaczem tego telefonu od roku i bardzo dobrze się trzyma. Bateria jest bardzo dobra,trzyma 2 tygodnie!

Opinia pozytywna

ktos tam

telefonik miód malinka, miałem go przez 4 miesiace i potrafił pływac itd. heh niestety zgubiłem go ale z mojej winy... ;/


R E K L A M A
Opinia neutralna

mkarcz

Po roku użytkowania popsuło się podświetlanie :/ Ogólnie telefon OK dla niewymagających. Największa zaleta - bardzo wytrzymała bateria.

Opinia pozytywna

SILVER

telefonik jest super wytrzymały bateria trzyma prawie 2 tygodnie.
polecam wszystkim:)

Opinia pozytywna

buczek

Ja usiłuję zajechać ten telefon od roku, ale sie nie da. Nie liczę nawet ile razy spadł mi na podłogę, ale b. rzadko się po tym wyłącza, rzadko są problemy tylu "Włóż kartę SIM". Ogółem fajna "cegła", radyjko jest, coś dla niewymagających, do dzwonienia i SMS'owania idealny.

Opinia pozytywna

zŻnawca

y
z tego co mi wiadomo ten fon ma KOMPOZYTOR a, nawet sie nim bawilem i stworzylem baaaaaaaaaaardzo fajoski dzwonek ma go moja ciocia
super fon


R E K L A M A
Opinia pozytywna

KKKKK

czy można korzystać w nim z kabla USB do ściągania piosenek?

Opinia pozytywna

Fanatyk Nokii

Ten telefon jest baardzo wytrzymały mały i funkcjonalny . Jestem zadowolony z posiadania tego telefonu . Radia to w nim słuchałem codziennie dopóki mi słuchawki nie poleciały :( . Ale i tak się cieszę że mam ten telefon

Opinia negatywna

nikola

telefon zwykly, ma podstawowe funkcje, jedyne co naprawde mi odpowiada to dlugo trzymajaca bateria. najbardziej niezadowolona jestem z tych smsow, w zwiazku z tym mam pytanie: czy jest mozliwosc wylaczenia gdzies tego unicodu? i pisania normalnych smsow ze slownikiem ale na podstawie alfabetu gsm(tak jak mozna to zrobic w innych nokiach)? jesli ktos zna odpowiedz to prosze mi jej udzielic, z gory dziekuje.

Wszystkich opinii: 41. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies