Nokia 2310
Pawello
Moja mama ma ten telefon od trzech lat i nie ma nawet rysy!!! A był noszony z kluczami w torebce. Batera trzyma miesiąc
riki
Jestem posiadaczem tego telefonu od roku i bardzo dobrze się trzyma. Bateria jest bardzo dobra,trzyma 2 tygodnie!
ktos tam
telefonik miód malinka, miałem go przez 4 miesiace i potrafił pływac itd. heh niestety zgubiłem go ale z mojej winy... ;/
mkarcz
Po roku użytkowania popsuło się podświetlanie :/ Ogólnie telefon OK dla niewymagających. Największa zaleta - bardzo wytrzymała bateria.
SILVER
telefonik jest super wytrzymały bateria trzyma prawie 2 tygodnie.
polecam wszystkim:)
buczek
Ja usiłuję zajechać ten telefon od roku, ale sie nie da. Nie liczę nawet ile razy spadł mi na podłogę, ale b. rzadko się po tym wyłącza, rzadko są problemy tylu "Włóż kartę SIM". Ogółem fajna "cegła", radyjko jest, coś dla niewymagających, do dzwonienia i SMS'owania idealny.
zŻnawca
y
z tego co mi wiadomo ten fon ma KOMPOZYTOR a, nawet sie nim bawilem i stworzylem baaaaaaaaaaardzo fajoski dzwonek ma go moja ciocia
super fon
KKKKK
czy można korzystać w nim z kabla USB do ściągania piosenek?
Fanatyk Nokii
Ten telefon jest baardzo wytrzymały mały i funkcjonalny . Jestem zadowolony z posiadania tego telefonu . Radia to w nim słuchałem codziennie dopóki mi słuchawki nie poleciały :( . Ale i tak się cieszę że mam ten telefon
nikola
telefon zwykly, ma podstawowe funkcje, jedyne co naprawde mi odpowiada to dlugo trzymajaca bateria. najbardziej niezadowolona jestem z tych smsow, w zwiazku z tym mam pytanie: czy jest mozliwosc wylaczenia gdzies tego unicodu? i pisania normalnych smsow ze slownikiem ale na podstawie alfabetu gsm(tak jak mozna to zrobic w innych nokiach)? jesli ktos zna odpowiedz to prosze mi jej udzielic, z gory dziekuje.