myPhone Luna II
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 39. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
41,0% 
icon down
 30,8% 
icon unknown opinion
 28,2% 
Opinia pozytywna

Dorota

Mam Lunę od miesiąca, faktycznie muszę się zgodzić, że trochę się grzeje w górnej części z tyłu. Mam jeszcze kilka innych 'ale' oba głośniki są strasznie ciche, ciężko jest w ogóle przez nią rozmawiać, mam wrażenie że mikrofon też jest za słaby. Słuchawki, które są w zestawie z telefonem są tak daremne, że jak pierwszy raz je podłączyłam to walczyłam ze sobą, żeby ich nie wywalić z miejsca do śmieci.

Ogólnie rzecz biorąc to fajny telefon, aparat nie jest tak dobry jak w Samsungu czy iPhonie ale da się zrobić zdjęcie. Nie zawiesza się, a bateria trzyma 1,5 dnia jakoś. Dwa to może przesada, ale ja raczej intensywnie używam.

Dużym plusem jest wygląd. Jest naprawdę ładnie skrojona, te zaokrąglone rogi czynią ją dużo ładniejszą od jedynki. Mimo wszystko zdecydowałam się na silikonowy futerał, co o dziwo nie zwiększyło jej gabarytów jakoś znacznie. Nie jestem pewna czy to nie obecność tego futerału tłumi mikrofon, jest to oryginalny futerał, więc wydaje mi się niemożliwe żeby tak go zrobić.

Można go super customizowac, co daje świetne efekty :) jak za te pieniądze to jestem jak najbardziej na tak, jednak mogliby dopracować te szczegóły.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Tomas

Cena do jakości średnia, na plus nie ma problemu z internetem i generalnie z dzwonieniem, sms czy mms.Nie zawiesza się jak wcześniejsza wersja, dość wytrzymały mimo mylącego pierwszego spojrzenia. Na minus. Aparat bardzo słaby, z fleszem wręcz bezużyteczny, hdr względny, bateria za słaba. Co do obrazu niezły, ale czegoś brakuje, może to kwestia ustawienia. Generalnie można, ale niekoniecznie.

Opinia neutralna

tester

Porównywałem ten telefon z Xiaomi Redmi 4A, aparaty zdecydowanie lepsze w Xiaomi, lepsze odwzorowanie barw, szczegółowość na plus Xiaomi, dodatkowo głośnik wyraźniejszy w Xiaomi. Jeśli komuś zależy na aparacie i głośniku to nie polecam Luna II, ale poza tym nie mam zastrzeżeń do myPhone Luny II. W Xiaomi na minus brak stabilizacji podczas filmowania.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Olka

Mam ją prawie od roku. Bateria nieźle trzyma, a telefon nie zacina się. Jestem całkiem zadowolona.

Opinia pozytywna

lukasz

użytkuję lunę II od roku,dobry wyświetlacz,bateria trzyma dwa dni przy normalnym użytkowaniu/internet i rozmowy około 4-5 godzin/w grach całkiem nie źle,zdjęcia nocne ...mogło być lepiej,z wad słaby głośnik.reasumując dobry wybór za tę cen

Opinia negatywna

Marek

Mam lunę dwa lata jestem zadowolony jakieś tam niedogodności oczywiście ma, ale to jak z każdym sprzętem. Postanowiłem więc kupić lunę 2, cena niezła działanie również może być, chociaż kilka razy wyłączał się mikrofon podczas rozmowy i aby go załączyć trzeba wyłączć telefon i wyjąć wszystkie karty dopiero wtedy reaguje. Ale nie otym chciałem pisać. Telefon mój uległ przyciśnięciu, pękł dotyk. Żaden serwis niema dotego telefonu części. Zadzwoniłem do serwisu my phene ,pani ładnym głosem oznajmiła że będzie mnie to kosztowało 400zł plus jakieś wrazie potrzeby inne części plus przesyłka, to jest ponad 3/4 ceny nowego telefonu. Narazie jeszcze go używam potem kosz i nigdy więcej

Opinia pozytywna

nierych

Telefon posiadam od miesiąca. Niby wszystko ok, ale wiesza się przy shazam, bardzo przycina grę 8 ball pool oraz niedawno zauważyłem, że jak podłączę słuchawki do telefonu i słucham radia (nie internetowego) to nie mogę przełączyć na zewnętrzny głośnik tylko cały czas dźwięk wydobywa się ze słuchawek lekko przyciszony. No i te duże ikony :( I jak inni piszą bardzo się nagrzewa górna część telefonu. Ogólnie mam pozytywne wrażenie o telefonie, mam nadzieję, że nie zmienię zdania :)


R E K L A M A
Opinia neutralna

max

dla wszystkich użytkowników myPhone jest po polska firma z Wrocławia jednak oni nie produkują tych telefonów tylko sprowadzają je z chin .na baterii i obudowie oraz w instrukcji obsługi jest wyraźnie napisane made in china.

Opinia negatywna

kamilolsztyn

Wczoraj kupilem za 499 myphone w biedronce. Pierwsze wrazenie pozytywne, po 2h uzywania przestaly dzialac oba wejscia na kartę sim. Po jednym dniu oddany na gwarancje... Nowy telefon a pouzywalem go 2 godziny.. Mam nadzieje ze nastapi zwrot gotowki bo skoro telefon po 2h uzytkowania psuje sie to dla mnie masakra

Opinia neutralna

Kolo

Miałem Lune I przez 2 lata była świetna wiec kupiłem Lune II. Bateeia świetna, wyświetlacz też, nie zacina, internet śmiga, ale ten głośnik dobija. Nie można porozmawiać na głośno mówiącym bo nic nie słychać, strasznie sie grzeje przy korzystaniu z internetu, aparaz nie daje rady w pomieszczeniach

Wszystkich opinii: 39. Pokazuję od 11 do 20. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies