myPhone Hammer
marcin
Nie polecam, po 3 miesiącach telefon zaczął się grzać, a super bateria trzyma dzień, po roku dotyk padł.
wq324sr
Serwis zamiast naprawić, to nic nie zrobił. Wada jak była, dalej jest [telefon na gwarancji] Czas naprawy to prawie miesiąc, nikomu nie polecam tego telefonu i broń boże serwisu... dno i tyle.
Nac
Kupiłem ten telefon taki za 1000 zł i odradzam każdemu zmarnowane pieniądze, bateria porażka bardzo wolny i brzydki wyświetlacz, zdjęcia bardzo słabe. Po kilku miesiącach się porozklejał z tej gumy i przestał działać czekam już kilka tygodni na reklamacje.
Hammer User
Hammer Energy 18x9, podam w skali od 1 do 10.
Odporność na udary: 8.
Obsługa: 6-7 (intuicyjny, ale do Samsungów mu daleko).
Jakość sygnału (zasięg) początkowo 5, teraz max 4.
Jakość rozmów: 2, najbardziej wqrza to, że trzeba głośno mówić do mikrofonu, żeby druga strona usłyszała.
Jakość głośnika/buzzera: początkowo 6, teraz 3.
Bateria: na początku 8, teraz jeszcze na pewno 7.
Wytrzymałościowo zbliżony do Xcovera2 (najmocniejszy), ale tamten już nie używam, bo za wolny. Na fabrycznym oprogramowaniu Hammer działa z dostateczną prędkością. Do kitu guma, która się odkleja i rozciąga.
Brak dostępu do krótko żywotnego głośnika to patologia, ale to cena stopnia IP. Bardzo dokucza zatem brak możliwości odtworzenia multimediów przez Bluetooth, puściłbym sobie coś przez Parrota po drodze. Fon przez BT puszcza tylko połączenia, w Samsungu można było muzy posłuchać.
Szczepan
Porażka...
Nie warty swojej ceny.
Od początku problemy z ładowaniem i odblokowaniem.
Po kontakcie z woda awaria : głosnika,mikrofonu itd.
Jeden upadek i co? Ekran pęknięty.
Demoo
Nie kupujcie. Najgorszy szmelc jaki jest na rynku. System się zawiesza, nie można to włączyć, nie ładuje się. Serwis nie potrafi tego naprawić. Już nie mówiąc, że serwis na gwarancji to jest totalne dno. Szukają idiotów. Telefon co chwilę jest w naprawie, nawet nie miałam kiedy tego używać. Teraz już kończy się gwarancja (telefon ciągle był w serwisie) i znaleźli wadę mechaniczną, którą albo sami zrobili, albo jest wymyślona i chcą jeszcze za to pieniądze, pomimo że z telefonu nawet nie miałam kiedy skorzystać. Nie polecam ani telefonu, ani serwisu sieci mobile!!!
korona_b
Hammer 18x9 To mój kolejny telefon z firmy Mptech - Myphone. Telefony skrojone na zasadzie cena jakość i SERWIS - w tym zakresie chyba bezkonkurencyjne. Nie są pozbawione wad, ale też przy normalnym użytkowaniu dają radę. Serwis godny pochwały - korzystałem kilka razy i nie mam zastrzeżeń. Generalnie jestem na tak.
bodziopl
Ten "telefon" to zwykłe g>>>, "pancerny" a złamal mi sie po dwóch dniach (nigdy wcześniej nie uszkodzilem żadnego tel.), słabo dzwoni, słabo robi absolutnie wszystko, a robi niewiele! NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ NICZEGO Z TEJ MARKI!
Ka_sia
Dlaczego nie znalazłam takich opinii kupując ten szmelc. Mam go od ponad roku, po 2 miesiącach bateria rozgrzała się do czerwoności, wylądował w serwisie, wrócił po ponad 3 tygodniach a z ustawień wynikało, że odbył daleką podróż 10 stref czasowych na wschód. Nie zaktualizował się po włożeniu karty, dopiero po kilkukrotnym resecie opanowałam go. Teraz walczę z ładowaniem a raczej z jego brakiem. Czasem zaskoczy, czasem nie.
Ikona ładowania się świeci a telefon nie ładuje się. Kupując go chciałam wesprzeć polską firmę. Wsparłam chińską - oszustwo patriotycznie opakowane.
Misiekk71
Witam , jestem użytkownikiem drugiego już ale chyba ostatniego telefonu tej marki. Zawiodłem się wytrzymałością po nie całych dwóch latach telefony rozklejają się a w ostatnim to jest hamer energy gniazdo do ładowania się rozpadło a bateria nie wytrzymuje nawet 12 godzin, obudowa gumowa się odkleja , więc nie jestem zadowolony, chcę zaznaczyć że nie jestem budowlańcem tylko kierowcą więc jak nie wytrzymuje u mnie to raczej jest słabiutki !!!!