myPhone City
Recenzja

Opublikowane:

Miejski elegant

Odsłuchaj artykuł

Fotografia i wideo

Rozczarowała mnie natomiast fotograficzna część myPhone City. Po aparatach o rozdzielczościach 5 i 13 megapikseli (typowych dla smartfonów średniej klasy) oczekiwałem już naprawdę dość dobrych zdjęć. Te robione przez City są najwyżej poprawne.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Odwzorowanie barw jest właściwe, ale aparat przejaskrawia jaśniejsze partie kadru. Kolejnym problemem jest zauważalna utrata ostrości w skrajnych fragmentach kadru, ale z drugiej strony - nie widać znaczącego efektu winiety.

Spokojnie można sobie darować zdjęcia w ciemności czy cyfrowe zoomowanie, ale z drugiej strony - panoramy wychodzą całkiem przyzwoicie.

Fotki z przedniego aparatu są znośne, ale i tu prawdę mówiąc liczyłem na coś więcej. Na jakość filmów ponarzekam już nieco mniej - ale i one mnie nie oczarowały.

Powiedzmy, że możliwości fotograficzno-filmowe nie są złe w odniesieniu do ceny telefonu, ale nie będzie on optymalnym wyborem, jeśli stawiacie przede wszystkim na fotografowanie. Obawiam się jednak, że w tym wypadku będziecie musieli szukać wśród nieco droższych smartfonów...


Filmy z myPhone City
wideo: mGSM.pl przez YouTube

materiał własny

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17262

Ten artykuł skomentowano już 5 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A
Opinie nie są weryfikowane.
icon up
80,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 20,0% 
Default user logo
Jaśka

Opinia pozytywna

Testowałam cały weekend i jestem bardzo zadowolona, ślicznie wygląda, bateria bez problemu wytrzymuje mi cąły dzień, czytnik linii papilarnych działa sprawnie i jest fajnym gadżetem :)
.tor-node.felix.io | 17.07.2017, 08:07

R E K L A M A
Default user logo
Zośka

Opinia pozytywna

Trzeba przyznać że jest bardzo ładny :) Chyba najlepiej wyglądający myPhone jak to tej pory
.les.net | 12.07.2017, 08:07
Default user logo
magor

Opinia pozytywna

Bardzo przyzwoite parametry, no i faktycznie rzadko się spotyka czytnik linii papilarnych w tej półce cenowej, gdyby miał ciut lepszą baterię nie miałbym się do czego przyczepić
.azar-a.net | 11.07.2017, 09:07

R E K L A M A
Default user logo
daria

Opinia pozytywna

Wygląda bardzo elegancko, no i czytnik linii papilarnych w tej cenie to raczej rarytas :)
.255.5.229 | 10.07.2017, 14:07
Default user logo
Bosski

Opinia neutralna

Telefon kreowany na Polski od Polskiej firmy i braki w spolszczeniu oprogramowania.Ja wiem na jakiej zasadzie działa myPhon osoby interesujące się telefonami to wiedzą, ale przeciętny Kowalski może się mocno zdziwić widząc to w "Polskim" telefonie.
.43.112.242.ipv4.supernova.orange.pl | 07.07.2017, 17:07


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies