Motorola Moto G8 Plus Dual SIM

Do ośmiu razy sztuka

Wszystkich opinii: 2. Pokazuję od 1 do 2. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
100,0% 
icon down
 0,0% 
icon unknown opinion
 0,0% 
Default user logo
Klierowski

Opinia pozytywna

Jestem doradcą w salonie Plusa, i aktualnie telefon kosztuje 999zł.
I to jest jakiś żart, recenzja napisana bardzo dobrze- ale podsumowanie? że niby lepszym modelem w podobnej cenie jest A40? telefon droższy i gorszy a do tego często wracający na serwis (kosztuje 1150zł w tym momencie) jest polecany jako coś lepszego w podobnej cenie? toż to żarty.
Pozdrawiam i życzę więcej obiektywności.

Telefon w cenie do 1000zł najlepszy w tym momencie, przynajmniej u nas w plusie.
.25.227.86 | 29.12.2019, 16:12

R E K L A M A
Default user logo
Android One

Opinia pozytywna

G8 Plus jest świetnym modelem w tej półce cenowej. Aparat jak na tą cenę jest rewelacyjny i posiada optyczną stabilizację w przeciwieństwie do modeli z innych marek. Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego w recenzji zaproponowano w tej cenie zakup Samsunga A40 czy Xiaomi Redmi Note 7/8T. Przecież takie porównanie stanowczo nie powinno mieć miejsca.
.173.104.2 | 23.12.2019, 23:12
Wszystkich opinii: 2. Pokazuję od 1 do 2. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies