Masstel Tab 10 Edu
| Marka |
Masstel Zobacz Telefony Masstel |
|---|---|
| Model | Tab 10 Edu |
| Wprowadzony na rynek |
|
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 257.00 x 172.80 x 12.00 mm |
| Waga |
|
| Kolor |
Dostępne w 2 wariantach:
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów, 60 Hz 800 x 1280 px (10.10") 149 ppi ∼66.6% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Po 6000 mAh 500.00 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 22% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Pamięć dla użytkownika | 24 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 11 |
| Procesor |
MediaTek MT8765
Zegar procesora: 1.50 GHz Liczba rdzeni: 4 GPU: IMG 8XE 1PPC |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | microSIM, microSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy