-
głębokość demontażu4
-
elementy złączne (rodzaj)3.3
-
narzędzia (rodzaj)3.85
| Marka |
Logicom Zobacz Telefony Logicom |
|---|---|
| Model | Tab 80 |
| Wprowadzony na rynek | III kwartał 2025 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 211.00 x 127.00 x 9.00 mm |
| Waga | 325.00 g |
| Kolor | Black |
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów 800 x 1280 px (8.00") 189 ppi ∼69.3% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Ion 5000 mAh 555.56 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 27% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 15 |
| Procesor |
Zegar procesora: 1.80 GHz
|
| Ekran dotykowy |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy