LG T385
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 70. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
41,4% 
icon down
 27,1% 
icon unknown opinion
 31,4% 
Opinia neutralna

Michał gdynia

M. gdynia: Witam,mam ten tel od dwóch dni - porażka jak nic. Tel się zawiesza! mp3, radio b.słabo słychać. Internet muli, wczesniej miałem xperia x8. Działał super, a ten tel. Brak mi słów'


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Administer

Mam go od wrzesnia i daje rade wszystko działa bez zarzutu nawet zdjecia przyzwoite wychodzą wifi ok ogólnie polecam.

Opinia negatywna

Styles

Telefon jest bardzo delikatny, ledwo go przycisnęłam i ekran rozlany... na dodatek nie jest to uwzględniane w gwarancji, a naprawa ekranu w tym telefonie wynosi dwa razy tyle,co za ten telefon.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Justyna

Jeżeli pisze się na nim smsy, rozmawia i wchodzi na fb poprzez aplikację to wszystko jest w porządku. Miło ogląda mi się zdjęcia, które sobie prześlę z komputera natomiast te, które robi ten aparat to jakaś masakra! Miałam Nokię z tym samym aparatem zdjęcia wychodziły o niebo lepiej. Internet chodzi średnio lecz to zależy od stron www.
Telefon nie polecam ale też nie odradzam.

Opinia pozytywna

mira

Ja też jestem z niego zadowolona a mam już tel od pół roku, ale mam kłopot z głośnością słuchawki, nie umie zmienić, zciszyć i w taki sposób wszyscy słyszą moją rozmowę, czy ktś mógłby mnie pokierować i napisać mi jak to zmienić?? pozdrawiam wszystkich

Opinia pozytywna

precel

Wszystko w porządku polecam bateria trzyma mi ok 5dni normalnego użytkowania naprawdę polecam ten telefon

14 lat w mGSM 41 opinii
Opinia pozytywna

raf-PL

Największe zalety:
- wbrew cenie - jakość rozmów, jakość dźwięku z głośnika - o dziwo jest lepsza niż w Samsungu z Andkiem (i5800)
- czuły ekran - za bardzo budżetowy telefon reaguje jak powinien
- jakość wykonania - przy tak tanich telefonach nie spotyka się tak zwartych plastików
- interfejs - nie jest rewelacja, ale jak dla mnie jest czytelny. Osoby ze słabym wzrokiem spokojnie odczytają wszystko co trzeba i to przy normalnej czcionce
- bateria - przy dużej ilości rozmów (abonament no limit) 2-3 dni wytrzyma, a musi przecież zasilać nie mały ekran

Największe wady:
- aparat - rozdzielczości się nie czepiam, ale ma jakość nie najnowszych Nokii, czyli delikatnie mówiąc - nie najlepszą.
- rozdzielczość ekranu - niestety widać pikselozę
- WiFi dla picu - ogólnie internet chodzi wolno nawet na nim, ale coś da się zrobić

Największe zaskoczenie - posiada czujnik zbliżeniowy i 3 przyciski dotykowe na dole;-)

Jeśli ktoś potrzebuje telefon z dużym ekranem, to jak za cenę 200-300 zł (trochę używane/nowe) to nie widzę przeciwwskazań żeby nie brać. Aktualnie obsługują go rodzice, nie ma z nim problemów. Starsze osoby zrobią wszystko bez dodatkowego "zoom-a" na oczach.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

trololo

telefon świetny, nic sie w nim nie zacina, prosty w obłsudze, aparat robi zdjęcia w bardzo dobrej jakości, bateria trzyma 7-8 dni, muzyka odtwarzana jest bez zastrzeżeń, bardzo dobrze ja słychać:) polecma każdemu tego typu telefon, gdybym miała wybrac go jeszcze raz bez wahania wybrałabym go :)

Opinia pozytywna

trolololo

Telefon świetny, bateria trzyma 7-8 dni. przy słuchaniu muzyki dźwięk jest bardzo dobry, zdjęcia robione sa w bardzo dobrej jakości. polecam wszystkim ten model telefonu. :) poza tym bardzo prosta obsługa telefonu. gdybym miała wybrac po raz kolejny bez wahania wzięłabym go :)

Opinia negatywna

Doms

Telefon beznadziejny. Nie polecam! Na początku wszystko było dobrze, był sprawny, ale po upływie ok. miesiąca zaczął się zacinać i pojawił się problem "błędu limitu czasu". Żałuję, że go kupiłam...

Wszystkich opinii: 70. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies