Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Hej mam już od dłuższego czasu telefon LG L5 i mam mały problem nie wiem jak zmienić zdiecie w albumie Bluetooth bo zdięcie przedstawia moją koleżankę no i chcę zmienić żeby było moje a nie koleżanki nie wiem jak to sie stało że zdięcie jest mojej koleżanki a nie moje? Chcę tylko wiedzieć jak to zmienić.
Mam ten telefon już od około pół roku i od początku tak było tylko gdy włączę WIFI sygnał utrzymuję się tylko ok. 2 min i się urywa a na dodatek urywa się połączenie w całym domu na ok pół godziny i nie mogę nic z tym zrobić tylko czekać aż znowu będzie sygnał i tak dzieje się tylko w naszym domu i tylko z moim telefonem u innych jest normalnie.
Czy to wina telefonu czy routera ? I jeśli ktoś wie jak to rozwiązać może podać jak ?
Witam, mam taki problem. Zainstalowane aplikacje nie pojawiają sie w menu telefonu. Pobieram aplikacje ze sklepu, wyskakuje że "aplikacja zostanie wkrótce zainstalowana na twoim telefonie", ale jej nie ma. Pożniej kiedy ponownie chce pobrać aplikacje, pokazuje mi że "aplikacja została juz zainstalowana na twoim telefonie". Nie wiem co zrobić, na facebooka czy do banku musze wchodzić przez przeglądarkę, bo nie mam pobranej alikacji na telefonie. Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Witam.
Mam pytanie. Gdy do kogoś dzwonie i przełączę na głośnik to mnie nie słychać(w ogóle). Na początku wszystko działało a teraz nie. Co mogłem zmienić w ustawieniach, że tak jest?
Mam problem. Ciągle mam właczoną opcje sluchawek, nawet bez podlaczonych słuchawek jest ona wlaczona. Nie słychac muzyki gdy puszczam ją przez glosniki, tylko dopiero jak podlacze słuchawki. Jak wyłaczyc tą opcje sluchawek?
Czesc :) Co trzeba robic, jak chce sobie dac "Pobierz film za darmo", to mi wyskakuje: "Zamknij jedna z kart, aby otworzyc nowa" ;c Co trzeba zrobic? Heelp ;c
Jeżeli telefon poza wyświetlaczem jest sprawny - podłączyć do PC-ta. Jeśli system telefonu automatycznie łączy w dowolnym trybie umożliwiającym wymianę danych - skopiować dane z pamięci telefonu; oczywiście te, których skopiowanie w ten sposób jest możliwe.
Jeżeli LG oferuje specyficzne oprogramowanie, a oprogramowanie to jest zainstalowane na PC-cie, można spróbować wykorzystać je do skopiowania książki telefonicznej, sms-ów, maili itd.
Jeżeli telefonu "nie widać" na PC-cie, należy zwrócić się do serwisu specjalizującego się w odzyskiwaniu danych i przygotować się na słoną opłatę. Alternatywnie na własne ryzyko można spróbować dogadywać się z jakimś sensownym serwisem GSM.
Gdzie są przyciski (kombinacja) gdzie ekran się zawiesza? Wiem że jest jakaś kombinacja przycisków zewnętrznych, która pozwala na zablokowanie i odblokowanie ekranu tylko jakie to przyciski ?
mam problem z lg l5 otóż przy próbie uruchomienia telefonu pojawia się ikonka lg ładowania następie ikonka operatora i telefon sie wyłącza, próbowałam zrobić hard reset ale i to spełzło na niczym pojawiła się ikonka androida chwile sie załadowało i się wyłączył nie wiem w czym jest problem
Witam, mam problem z ekranem telefonu. Pojawiają się na nim różne paski. Czasem są białe, lub kolorowe. Wydaję mi się, że nigdzie go nie upuściłam ani nie zalałam go wodą. Proszę o szybką odpowiedź
Czy to wina telefonu czy routera ? I jeśli ktoś wie jak to rozwiązać może podać jak ?
Pozdrawiam
Mam pytanie. Gdy do kogoś dzwonie i przełączę na głośnik to mnie nie słychać(w ogóle). Na początku wszystko działało a teraz nie. Co mogłem zmienić w ustawieniach, że tak jest?
Jeżeli LG oferuje specyficzne oprogramowanie, a oprogramowanie to jest zainstalowane na PC-cie, można spróbować wykorzystać je do skopiowania książki telefonicznej, sms-ów, maili itd.
Jeżeli telefonu "nie widać" na PC-cie, należy zwrócić się do serwisu specjalizującego się w odzyskiwaniu danych i przygotować się na słoną opłatę. Alternatywnie na własne ryzyko można spróbować dogadywać się z jakimś sensownym serwisem GSM.