4,92
zł/miesUtrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy.
Bardzo prosimy o wyłączenie blokowania reklam w przeglądarce albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
KONTO PREMIUM
kupując wspierasz nasz serwis
Porównanie wizualne
4 telefonów
najpierw wybrany utworek musisz dodać (lub zapisać) jako dzwonek. Następnie wybierasz konkretny kontakt i w edycji, w polu dzwonek, wybierasz swój utwór. Klikasz "zapisz" i już.
Pozdrawiam
Paolo
ze Sklepu Play możesz pobrać nawigację, która nie wymaga połączenia sieciowego - wystarczy sam GPS. Ja osobiście używam aplikacji Navigator firmy MapFactor. Darmowe mapy, dosyć częste aktualizacje i ogólnie OK.
Pozdrawiam
Paolo
jeśli chcesz napisać "Ą" przytrzymaj dłużej klawisz "A", przy "ę" - przytrzymaj "e" itd. To działa jak klawiatura komputerowa, ale tu musisz po prostu przytrzymać ikonkę klawisza i przesunąć palcem na potrzebną literkę, zamiast wciskać "alt".
Pozdrawiam
Paolo
ściągnij sobie ze Sklepu Play - masz do wyboru najróżniejsze. Niektóre nie mają potrzeby używania połączenia sieciowego, wystarczy sam GPS.
Pozdrawiam
Paolo
miałem podobny problem z netem, ale w T-mobile. Napisałem maila do nich (strona firmowa ew. zakładka wsparcie techniczne lub coś podobnego) i dostałem dane do poprawnej konfiguracji internetu. Oczywiście musisz podać model, wersję oprogramowania, a jeżeli telefon kupiłaś w Plusie, to najlepiej zarejestrować produkt.
Pozdrawiam
Paolo
Pomogło!
Ustawienia --> więcej --> sieci komórkowe --> włącz przesył danych || Klikasz na to i Gotowe :D
mam problem z połączeniem się z routerem, za każdym razem wyświetla się komunikat problem autentykacji. Chciałabym dodać, że do routeru mam podłączony jeszcze lapotop, ale wg dostawcy może być podłączone, aż 32 urządzenia (nie wiem ile w tym prawdy, bo kompletnie się na tym nie znam). W innych miejscach wifi łączy się bez problemu, zarówno jeśli wpisuję dane hasło czy jest to sieć otwarta.
Oczywiscie w tej cenie nie oczekuję cudów, zastanawiam mnie jednak czy w lg swifcie 5mpix bedzie ok, czy może jednak nokia asha 503?