Utrzymujemy się z reklam, choć za nimi nie przepadamy. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam, albo o rozważenie zakupu naszego konta premium już od 4,92 zł/mies.
Przy mniejszym używaniu do 6 dni,a przy graniu w gry, 6-7 godzin, najlepiej przyciemnić wyświetlacz. Do tego nie da się chyba włączyć podświetlenia przycisków... bo ja nie mogę.. pisałem do LG Polska,to odpisali że nie da się,ale widziałem na youtube,że ktoś miał włączone podświetlenie.
Niby telefon ma 4 gb wbudowanej pamięci , to czemu mi pisze 1 gb jak sprawdzam ile mam pamięci ? i jeszcze mam ten 1 gb prawie cały zajęty i wyskakuje mi jakas płytka na górnym pasku. Moze mi ktoś pomóc ? Wytłumaczyć?
Próbował ktoś z was zamontować kartę 64GB lub większą? Według specyfikacji jest do 32GB, ale czasami te specyfikacje producentów nie odzwierciedlają rzeczywistości.
Witam.
Jak wyłączyć w pasku powiadomień informację:
"Dostosuj swój telefon".
Po kliknięciu jest info, że : "Pobierz tapety, dzwonki... nie będą naliczane opłaty...". Nie da się tego kliknąć, ani usunąć ponieważ nie wyświetla się opcja czyść.
witam. mam tel. od dwóch dni i chciałabym w kontaktach wstawić zdjęcie do danej osoby ale nie wiem jak bo już cos tam próbowałam. jesli ktos wie to proszę o pomoc. Dziekuje
Witam, posiadam ten tel 2 tyg jak narazie spisuje sie znakomicie, ale nie moge znalezc menedzera zadan, jak dlugo ptrzytrzymuje przycisk home wlacza mi sie wyszukiwanie google. Da sie to zmienic?
Witam
mam tel od ok tygodnia, w danych technicznych jest na wyposażeniu moduł GPS, jednak ja u siebie go nie znalazłam:( wie ktoś jak go znaleść czy wogóle co zrobić aby GPS na LG 280n działał?
To o tyle dziwne, że zarówno w specyfikacjach, jak i w instrukcji obsługi GPS jest. Najłatwiej uruchomić go z górnego menu albo startując mapy Google i zgadzając się na włączenie nawigacji. Na karcie jest instrukcja obsługi dla konkretnego operatora, ale tu masz więcej: http://www.lg.com/pl/wsparcie-telefonow-komorkowych/lg-LGD280N#
W razie dalszych problemów zalecam jednak kontakt ze swoim operatorem/sprzedawcą i pytanie jak się ma działanie telefonu do deklaracji w jego dokumentacji. Proszę o sygnał, czy dało się uruchomić.
sprawdź czy masz włączoną opcję autoobracania. Ustawienia-wyświetlacz- autoobracanie ekranu. Jeśli mimo włączonej opcji nie działa to zostaje reklamacja.
Do MMSa wystarczy ściągnąć konfogurację, najlepiej ze strony swojego operatora. Trwa to minutę i wszystko działa jak trzeba. A żeby zapisać wersję roboczą SMS wystarczy po napisaniu wycofać strzałką (przycisk po lewej na dole) i wersja sama się zapisuje. Musi być tylko wpisany odbiorca tego SMSa.
W zależności czy w ciągu dnia używa się go długo i krótko ?
jak się sprawuje odtwarzacz mp3?
Gdzie się zapisują wersje robocze sms?
Jak wyłączyć w pasku powiadomień informację:
"Dostosuj swój telefon".
Po kliknięciu jest info, że : "Pobierz tapety, dzwonki... nie będą naliczane opłaty...". Nie da się tego kliknąć, ani usunąć ponieważ nie wyświetla się opcja czyść.
mam tel od ok tygodnia, w danych technicznych jest na wyposażeniu moduł GPS, jednak ja u siebie go nie znalazłam:( wie ktoś jak go znaleść czy wogóle co zrobić aby GPS na LG 280n działał?
W razie dalszych problemów zalecam jednak kontakt ze swoim operatorem/sprzedawcą i pytanie jak się ma działanie telefonu do deklaracji w jego dokumentacji. Proszę o sygnał, czy dało się uruchomić.
Jak zapisać wersję roboczą sms i jak odebrać mms?