© 2005 - 2026 PIK Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
dla PIK Sp. z o.o. Kopiowanie danych, układu graficznego czy jakichkolwiek innych informacji bez pisemnej zgody
PIK Sp. z o.o. zabronione. Wszelkie loga, nazwy i znaki graficzne użyte w serwisie są prawną własnością
ich właścicieli. W serwisie zostały użyte za zgodą właścicieli i/lub wyłącznie w celu identyfikacji. Dane pochodzą z informacji publicznie
dostępnych, od użytkowników i z testów własnych. Dane publikowane są tak jak są bez żadnej gwarancji ich poprawności.
PIK Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wykorzystanie. rozwiń...
Potrzebuję czysty firmware a można go ściągnąć po numerze IMEI wg linku:
http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b...sp?esn=*******
Zamiast gwiazdek wpisujemy imei i nasz firmware ściągamy z linku podanego na stronie kodowej.
Niestety ja mam branding PLUS i tylko takowy firmware mogę ściągnąć.
Jakby ktoś miał czysty soft to proszę o link.
I masz pełną konfigurację reakcji telefonu na dotyk.
Mam dodatkowe pytanie, a mianowicie:
LG F70 pracuje wyłącznie w standardzie 3G czy jest możliwość przełączenia na 2G ?
Pozdrawiam
Można wygrać na stałe 2G.
Realnie telefon przy 1h rozmów, ok 100sms, 10 mms, 1h internet GSM, 2h internet WiFi, trochę zdjęć + oglądanie trzyma mi 5 dni i zostaje jeszcze k 20% baterii.