Huawei Y5II
Jakub
Opinia negatywna
Zacina się po miesiącu, ma mało pamięci dla użytkownika tylko 3,2GB
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 05.07.2017, 12:07
Karolina
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od tygodnia i szczerze powiem jestem z niego bardzo zadowolona . Jest LTE , nie zacina się jak na razie , gry się szybko ładują . Również kolejną zaletą jest nakładka EMUI ,nie trzeba pobierać aplikacji z motywami . Pamięci jak dla mnie dużo , microsd mam na wszelki wypadek tam wsadzoną . Bateria przy intensywnym użytkowaniu: głównie gry ,internet ,YT i spotify ,wytrzymuje mi 12 godzin .Aparat ma bardzo dużą rozdzielczość ,która przybliża do rozdzielczośći mojego aparatu cyfrowego,ostre zdjęcia tylko przy trybie HDR , nocne też dobre . Przedni mi niepotrzebny . Minusem są : długie ładowanie baterii ,czasem wyłączająca się aplikacja spotify,brak doboru koloru dymków wiadomości i trochę skomplikowana budowa w systemie . Moim marzeniem było mieć ten telefon.
.146.168.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 03.07.2017, 23:07
Konrad
Opinia pozytywna
Witam.mam ten model telefonu od kilku dobrych miesiecy i powiem tak ze to najlepszy fon jaki mialem.uzywam go jako navi slucham muzy i do neta.jedyne co pamietam ze strasznie mulil po miesiacu uzytkowania ale hardreset i wylaczylem powiadomienia i aktualizacje YT i chodzi jak strzala.oceniam 4,7 /6
.play-internet.pl | 29.06.2017, 06:06
egiptt
Opinia negatywna
Nie rozumiem skąd tyle pozytywnych opinii o nim. Moje spostrzeżenia:
Plusy:
-nie grzeje się
-bateria w miarę długo trzyma
-tylni aparat jest ok
Minusy:
-zaczął zacinać się okropnie po niemal miesiącu użytkowania
-mimo naprawy gwarancyjnej telefon nadal się zacinał
-przednia kamerka jest bardzo słaba
-mało pamięci
Plusy:
-nie grzeje się
-bateria w miarę długo trzyma
-tylni aparat jest ok
Minusy:
-zaczął zacinać się okropnie po niemal miesiącu użytkowania
-mimo naprawy gwarancyjnej telefon nadal się zacinał
-przednia kamerka jest bardzo słaba
-mało pamięci
.olsztyn.vectranet.pl | 28.06.2017, 16:06
zdzichu513
Opinia pozytywna
nie mam do niego zadnych zasrrzezen,denerwuje jedynie brak diody powiadomien
.multi.internet.cyfrowypolsat.pl | 27.06.2017, 20:06
Pogromca
Opinia pozytywna
Najlepiej zoptymalizowany telefon jaki miałem, Naprawdę. Trochę żałuję że sprzedałem. Nie grzeje się kompletnie a przy tych parametrach jakie ma (1Gb RAM) wydajność jest super. Bateria trzyma lepiej niż w xiaomi redmi 4a, który obecnie posiadam.
.96.132.169.neoplus.adsl.tpnet.pl | 14.06.2017, 09:06
michal16039
Opinia pozytywna
Mam ten telefon 7 miesięcy, i jestem zadowolony z tego produktu. Muszę przyznać, że to jeden z lepszych telefonów z niskiej półki cenowej.
Zalety:
- Cena
- łączność LTE
- Ponadprzeciętna wydajność
- Wytrzymałość (spadł mi bardzo dużo razy, 2 razy ze schodów i nic nie pękło, rozbiło itp.)
- Aparat tylni nie jest taki zły
- Fajne bajery, które nie spotkałem w żadnych telefonach, np: flesz na froncie, przycisk po lewej który możemy zdefiniować jako latarka, zrzut ekranu itp.)
Wady:
- Zasięg (w budynku podczas kiedy moi koledzy mają pełny zasięg LTE, ja muszę się zadowalać słabym zasięgem z 3G)
- Mało pamięci RAM (tylko 1GB, powinno być co najmniej 1,5GB)
- Mało pamięci wewnętrznej (na starcie tylko 2,8GB wolnego miejsca, bez karty SD nie zainstalujemy dużo aplikacji itp.)
- Aparat przedni (bez komentarza, po prostu jest dziadowski)
Pomimo tych wielu wad, da się korzystać z tego telefonu całkiem sprawnie. Jak na telefon za "grosze" - polecam
Zalety:
- Cena
- łączność LTE
- Ponadprzeciętna wydajność
- Wytrzymałość (spadł mi bardzo dużo razy, 2 razy ze schodów i nic nie pękło, rozbiło itp.)
- Aparat tylni nie jest taki zły
- Fajne bajery, które nie spotkałem w żadnych telefonach, np: flesz na froncie, przycisk po lewej który możemy zdefiniować jako latarka, zrzut ekranu itp.)
Wady:
- Zasięg (w budynku podczas kiedy moi koledzy mają pełny zasięg LTE, ja muszę się zadowalać słabym zasięgem z 3G)
- Mało pamięci RAM (tylko 1GB, powinno być co najmniej 1,5GB)
- Mało pamięci wewnętrznej (na starcie tylko 2,8GB wolnego miejsca, bez karty SD nie zainstalujemy dużo aplikacji itp.)
- Aparat przedni (bez komentarza, po prostu jest dziadowski)
Pomimo tych wielu wad, da się korzystać z tego telefonu całkiem sprawnie. Jak na telefon za "grosze" - polecam
.dynamic.mm.pl | 01.06.2017, 14:06
Michał
Opinia pozytywna
Posiadam go już piąty miesiąc, a jednak nadal mnie zaskakuje. Jest szybki w działaniu, nie widzę żadnych przyciąć ani wad. Według mnie smartfon spełnia wymagania swojej ceny. Polecam ten telefon.
.play-internet.pl | 18.05.2017, 16:05
zdzich777
Opinia pozytywna
Witam ! Uzywam fona pol roku , generalnie bardzo pozytywne wrazenia , tani w zakupie a naprawde daje rade , zdjecia orginalna aplikacja wychodza kiepskie ale po zainstalowaniu innej apki do zdjec wychodza dobre , skanuje duzo dokumentow i sa zawsze czytelne . Bateria standard jeden dzien , max poltora dnia , zasieg lapie dobrze , nie pamietam by choc raz sie zawiesil , czasami podczas uzywania nawigacji wyswietla komunikat o braku pamieci RAM . Odporny na upadki , kilka powaznych juz zaliczyl i zero sladow . Brakuje mi tylko IrDA , czyli nadajnika podczerwieni . Dobry i tani telefon . pozdro
.maverick.com.pl | 23.04.2017, 17:04
Ja
Opinia pozytywna
Mam ten telefon od kilku dni.Jestem z niego zadowolona,tylko jest jeden problem. Alarm mi się włącza bez dźwięku. Wyświetla się normalnie opcja drzemki,wyłączenia alarmu,jak z każdym budzikiem,tylko dźwięku nie ma. Telefon nie jest wyciszony ani nic. Ktoś wie co z tym zrobić? Poza tym wszystko gra :D
.dynamic.mm.pl | 14.04.2017, 17:04