Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 581 do 590. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia negatywna

oppera

Posiadam telefon od stycznia, już po kilku tygodniach zaczął się zawieszać. Często musze resetowac telefon, żeby cokolwiek na nim zdziałać. nie polecam


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Piekar

P8 Lite używam od kilku dni, jest to trzeci model huawei jaki mam :) (wcześniej Y300 i P6) wszystko ładnie śmiga, smartfon na duży plus. Jedynym minusem jest słaba bateria no ale nie można mieć wszystkiego niestety ;) pozytywne jest to, że jest już dostępna aktualizacja do android 6.0 marshmallow (wcześniej niż do P8) ale jak na razie do softów niebrandowanych. Na aktualizację od operatorów trzeba będzie poczekać kilka tygodni.

Opinia pozytywna

Xin

Mam telefon ok 3tygodnie. Jak na razie nie miałem styczności z latami, wszystko płynnie się odbywa, zero zacinek, spowolnienie nawet przy kilku oddalonych aplikacjach. Gry nawet te wymagające chodzą przy 30FPS-ach ale na więcej nie ma co liczyć. Ekran, jedni mówią, że ciemny, gów.o prawda. Na maksymalnej jasności nieźle daje po oczach, mam zawsze jasność na połowie. Aparat świetny, budowa zajebiaszcza, słuchawki super, ładowanie od 10% do 100 to max 2 godziny. Jedyny minus to bateria, przy używaniu dość częstym nie starcza do końca dnia. Oceniam go 9/10 ze względu na baterie. Mimo to POLECAM!!!


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Slowik

Hehe. Nie ma czegoś takiego jak aplikacja chłodząca procesor. Możesz go sobie sschłodzić w lodówce. Aplikacja tylko usypia na kilka minut aplikacje uruchomione po włączeniu telefonu w celu odciążenia procesora. A jak procesor się grzeje to nic mu nie pomoże. Huawei p8 to telefon dobrej klasy. Gry działają płynnie nawet te bardziej wymagające. Jest ładny czytelny i bardzo prosty w obsłudze. Ale jednak bateria jest zbyt słaba jak na taki telefon. Wsiadam w kolejkę z Gdańska do Warszawy z naładowanym telefonem. Nuda była więc odpaliłem grę. Nie dojechałem z włączonym telefonem. Padł po 1.5 godz grania. Trochę słabo. Reszta jest na poziomie wysokim. Polecam

Opinia pozytywna

Agent

Świetny sprzęt. Przy okazji, z tego co się orientuję, ma żyroskop :)
Producent wśród czujników - w dostępnych nam specyfikacjach - nie podaje żyroskopu. - Ale jeśli gdzieś w danych Huawei znalazłeś, Szanowny Użytkowniku, taką informację, proszę o link. Chętnie poprawię. (jf)

Opinia pozytywna

Ola1991

To jest mój drugi teleefon tej firmy. Poki co jest super. Zwykle mam samsungi ale potrzebowalam nowy telefon a w play mix ten byl po 1zl w doladowaniach 60 zl wiec na moje mozliwosci finansowe. Telefon jest naprawde dobry. Nie jest gorszy od samsungow. Nawet od samsunga galaxy S6 edge nie jest gorszy. Wiem bo tego samsunga tez mialam. Bateria trzyma super. Jest bardzo latwy w obsludze. Szczerze polecam ten model huawei.

Opinia pozytywna

Anna.A

Wyglad telefonu jak najbardziej trafił w mój gust, parametry jak i rowniez jego wnętrze jak najbardziej ok.
Największy minus to bateria trzymajacq pol dnia_ jak nie krocej.
Zauwazylam komentarze, gdzie ktoś pisze ze bateria trzyma 3-4 dni... Jakim cudem? Lezy bezczynnie chyba.


R E K L A M A
Opinia neutralna

Ziomal222

Telefon używam pół roku i jestem rozczarowany. Telefon noszony był cały czas w etui ochronnym a i tak mimo to telefon dziwnym trafem się wygiał oraz pęknąl ekran... Telefon potrafił zacinać się aż tak mocno że nawet nie chciał się wyłączyć moim zdaniem ten telefon nie był wart tych 900 stówek .

Opinia pozytywna

Kamilo11

Bardzo dobry telefon za rozsądną cenę, Jakość rozmów 7/10, Jasność ekranu 7/10, Design 10/10, Wykonanie 10/10, Bateria 8/10

Opinia pozytywna

quite happy

Telefon w wersji czarnej użytkuję od około 2 tygodni. Powiem tyle, szukałem ładnego i sprawnie działającego smartfona w cenie około 700zł. Jakoś nie przekonywały mnie wszelakie Samsungi, LG czy inne z mocno średnim Snapdragonem 410 i 1,5GB ramu. P8 Lite i Honor 4c jako jedyne wyróżniają się mocniejszą jednostką. Honor ma tylko 8GB pamięci wbudowanej, brak LTE i wg mnie wygląda słabo więc padło na Huawei.

Jak na razie nie żałuję. Ekran wg mnie jest w porządku, 720p przy 5" jest wystarczające, kolory są ok, kąty widzenia też. Cały interfejs ładny i przejrzysty, szybko się przyzwyczaiłem. Fajną sprawą jest możliwość zmieniania motywu interfejsu(zmieniają się kolory, ikony, ekran blokady itp). Wszystko działa sprawnie bez zacięć, 2GB ramu w zupelnosci wystarcza, na fb, messengera, przegladarke, jakiś odtwarzacz itp.

Aparat wg mnie jak na tą półkę cenową jest świetny. Nawet zdjecia przy gorszym świetle wychodzą przyzwoicie jak na telefon.

Bateria... no cóż, szału nie ma. U mnie przy średnim użytkowaniu wytrzyma od 1,5 do 2 dni.
Jak ktoś lubi sobie pograć poza domem, bez dostępu do ładowarki to nie polecam. Procenty znikają w oczach, a obudowa się nagrzewa(nie parzy:) ).

Głośnik wg mnie jest ok i tyle.

Obudowa wydaję się być bardzo delikatna, łatwa do uszkodzenia. Dla mnie jest też za lekki.
Od razu po kupnie zainwestowałem w etui typu case. Mam duże dłonie, ale mimo tego telefon trzyma się niewygodnie, jest zbyt prostopadły i do tego trochę śliski. Etui ratuje sytuację. Ładowarka dołączona do zestawu jest ciut za słaba(tylko 1A). Pudełko ładne, estetyczne, telefon i akcesoria ładnie poukładane :)

Do plusów zaliczam: ekran, wygląd, szybkość działania, fajny interfejs, dobry aparat
Do minusów: lekki, zbyt plastikowy/delikatny/śliski, bateria, nieporęczny

Ogólnie jestem zadowolony i nie wybrałbym nic innego w tej klasie.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 581 do 590. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies