HTC Wildfire S
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 424. Pokazuję od 371 do 380. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
52,8% 
icon down
 19,6% 
icon unknown opinion
 27,6% 
Opinia neutralna

JJ

Do ased: Wyobraź sobie człowieku iż mając nowszego androida możesz bardzo dużą część aplikacji instalować na karcie pamięci! Więc nie wiem w czym problem? Specyfikacja zdaje się być wystarczająca aczkolwiek wybredni zawsze się znajdą! Nie ma rzeczy idealnych!! Piszcie użytkownicy co zauważyliście gdyż chcę coś polecić swojej kobiecie ale nie chcę aby była rozczarowana. Pozdrawiam fanów HTC.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

adaniu

Dla mnie bomba, jest najlepszy w swojej klasie cenowej, wcześniej miałem poprzednią wersję z której byłem też zadowolony.

Opinia pozytywna

AdamsteR

Witam! Mam ten telefonik od 7 dni. Sprawuje się świetnie. Polecam go wszystkim fanom HTC.:)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

hank

Super Telefon. Ogrom opcji.Poręczny. Bateria trzyma już 3 dzień więc jestem zadowolony. Szybki, Sprawny.

Opinia pozytywna

charon580

Tel jest super, jak na razie mnie nie zawiódł, działa sprawnie, nie przycina się i oczywiście doskonale się prezentuje ze swoim sens 2.1. Gdyby dołożyć do niego 1 ghz procesor i co najmniej 1 gb pamięci flesz, byłby doskonały. Do plusów należy również dodać jego niewielkie wymiary, które doskonale się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Szczerze polecam htc wildfire s.

Opinia pozytywna

Anonim

Telefon bardzo fajny. Mam go juz jakis czas i dziala bez zarzutów, a bateria wcale taka słaba aż nie jest.

Opinia pozytywna

patryk

telefon bardzo fajny (jak dla mnie) fakt bateria jest słaba, (ale i tak widziałem gorsze) na paru smsach rozmowach muzyka no i może raz anroid market (czyli to normalnie) wytrzymuje jakieś ok 4-5 dni. telefon jest godny polecenia przekątna ekranu 3,2" spokojnie dla mnie wystarcza (do teledysków i filmików też), pisze się wygodnie po tym jak się przyzwyczaicie. cena jest wypośrodkowana do jakości telefonu. za te pieniądze to cudeńko. zasięgu nie traci (a niektóre telefony u mnie traciły zasięg) procesor mógłby był lepszy ale i tak jest ok (co do zacinania się to chyba zależy od tego na jaki kto trafi). jeśli chcesz bardzo fajny telefonik za niską cenę, wtedy serdecznie polecam.


R E K L A M A
Opinia negatywna

ased

Szajs jakich mało, 150MB pamieci w telefonie co przeklada sie relanie na ok 60-70 MB na aplikacje, zainstlaujesz pare i krzyczy, ze nie ma miejsca. NIE POLECAM

Opinia pozytywna

alkoholik

Świetny telefon , jeden minus bateria wytrzymuje ledwo jeden dzień... :(

Opinia pozytywna

ja

@karolos : nie

Wszystkich opinii: 424. Pokazuję od 371 do 380. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies