HTC TyTN II
iro
jutro kupuję to cacko. W abonamencie 300zł i 900 min na rozmowy... Ostatnio wygadałem 750 min... :(
millex
jednak HTC TyTN II kupiłem. Naprawde REWELACJA. Mysłałem o Nokia N95 ale jednak HTC go pobił
hesus
W specyfikacji jest błąd - ten telefon ma IRdę
w@sylek
Skoro ma to winde mobile to dlaczego nie dzialoby putty np takie : http://www.hlava.net/article/putty-for-pda-and-mda/ .Poza tym na pewno skype i jeszcze duuuzo dobrobytu. Zeby nie ta cena...
Anonim
Czy ktos kto jest szczesliwym posiadaczem moze mi powiedziec czy da sie na tym uzywac putty?
matt
Fantastyczny palmtop. Jest już w Orange. A co do Nokii N95, to nie palmtop tylko droga zabawka trochę tandetnie wykonana... Nokia ma renomę? Hmm... po prostu najwięcej sprzedanych urządzeń.
ew
w TMobile za ok. 50 funtow, zaleznie od taryfy jaka bierzesz.
Zastanawialam sie jeszcze nad Nokia n95 ale... okazalo sie, ze kazda chyba nokia moze sie przy nim schowac.
Palmtop jest...wiecej niz rewelacyjny.
Jesli ktos chce miec biurowy kombajn, to polecam HTC.
Fantazja!
sqt
a ja wolałbym nokie n958Gb ma to samo a nawet więcej bo aparat 5mpix, push to talk i większą renomę
Damianho
2899zł :/
Zadora
Ciekawe jaka będzie cena tego cacka?