-
głębokość demontażu3.7
-
elementy złączne (rodzaj)2.6
-
narzędzia (rodzaj)3.7
| Marka |
Hotwav Zobacz Telefony Hotwav |
|---|---|
| Model | Pad 12 |
| Wprowadzony na rynek | IV kwartał 2025 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet-phone |
| Wymiary | 258.00 x 169.00 x 8.00 mm |
| Waga | 468.00 g |
| Kolor | Black |
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów 800 x 1280 px (10.10") 149 ppi max. luminancja 350 nitów [cd/m²] ∼67.8% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Po 6580 mAh 822.50 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 56% urządzeń |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 13 |
| Procesor |
ASR 8662
Zegar procesora: 1.70 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM G310 @819 MHz czytaj więcej 2x ARM Cortex A76 do 1,7 GHz + 6x ARM Cortex A55 do 1,5 GHz; TDD LTE, FDD, WCDMA, GSM; interfejsy lokalne: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, BT 5.4, radio FM; geolokalizacja: GNSS; obsługa ekranów FHD+ @60 fps, HD+ @120 fps; aparaty fotograficzne do 50 Mpx |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM | nanoSIM, microSD |
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
98 h 46 min
trwałość baterii na cykl
1 000
trwałość baterii w cyklach
E (w skali od A do E)
spadki swobodne
B (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP20
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaE (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl98 h 46 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 000
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń52
-
Spadki swobodneE (w skali od A do E)
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa5 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa10 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego6 lat
-
Klasa możliwości naprawyB (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena3.37
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę12 miesięcy
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od26.12.2025
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy