Honor X80i
| Marka |
Honor Zobacz Smartfony Honor |
|---|---|
| Model | X80i |
| Wprowadzony na rynek | II kwartał 2026 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP66 |
| Wymiary | 157.43 x 75.35 x 7.34 mm |
| Waga | 185.00 g |
| Kolor |
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / AMOLED 1,07 miliardów kolorów 1200 x 2600 px (6.60") 434 ppi max. luminancja 6500 nitów [cd/m²] ∼90.1% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Po 7000 mAh 953.68 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 99% urządzeń |
| Pojemność znamionowa baterii | 6800 mAh |
| Szybkie ładowanie | SuperCharge do 45 W |
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 8 GB, 12 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Interfejs | MagicOS 10 |
| Procesor |
MediaTek Dimensity 6500
Zegar procesora: 2.60 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 czytaj więcej 7 nm, 2x Cortex-A78 do 2,6 GHz + 6x Cortex-A55 do 2 GHz |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy