Honor 7
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 187. Pokazuję od 151 do 160. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
52,9% 
icon down
 4,8% 
icon unknown opinion
 42,2% 
Opinia pozytywna

Prezes1967

Co do długości działania baterii, to należy patrzy ile czasu działa na włączonym ekranie. U mnie na włączonym ekranie 7 godzin bateria trzyma 24 godziny, natomiast przy włączonym ekranie 4 godziny bateria wytrzymuje ok 60 godzin. Uważam, że są to świetne wyniki. Co do przycisku funkcyjnego, to można zaznaczyć w opcjach, że nic nie przypisujemy na jedno kliknięcie i po sprawie. Telefon nie zawiera zbędnych fajerwerków. Jest funkcjonalny i praktyczny. Nakładka najlepsza jaką do tej pory widziałem. Co dzień odkrywam coś nowego, a jest trochę tego. Mój poprzedni model to LG G2, myślałem, że jest ok, ale Honor 7 bije go na głowę pod wieloma względami. Nie byłem przekonany co do kupna. No bo chińczyk, ale zaryxykowałem i nie żałuję. Wziąłem go na przedłużenie umowy z zamiarem sprzedania jednak zmieniłem zdanie. Pozostanie ze mną na dłużej a LG G2 pójdzie na sprzedaż. Cóż , gorsze musi ustąpić miejsca lepszemu.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

MAx

Użytkuję go 1 miesiąc. (Mam go jako drugą słuchawkę z iphonem 5). Generalnie telefon jest całkiem ok. Mój egz. po 2 tygodniach dostał białą prześwietloną plamkę na środku display'u. Mam ubezpieczenie na ekran i gwarancję więc to żaden problem. Moje odczucia: Telefon jak telefon, nie jara mnie jak innych. Design - czy piękny ??. Może być(słabo sie prezentuje obiektyw wystający). Klapka tylna jednak ma już kilka rys( nie noszę go z kluczami). Folia naklejona fabrycznie bardzo słabej jakości - Od razu proponuję szkło lub lepszą folię. Co mnie zachwyciło to jakość fotek w plenerze. W pomieszczeniach są dobre, ale przy mocniejszym oświetleniu. GPU mali daje radę z większościami gier.Mnie przy intensywnym korzystaniu( gry , wifi, dane kom., rozmowy) Bateria wytrzymuje ok 10 h - nie jest źle. Najbardziej denerwuje mnie przycisk funkcyjny, tzn. ja akurat mam podpiętą na jeden klik latarkę, która prawie zawsze sie włącza w kieszeni. Podpiąłem aparat, to samo. bardzo łatwo go włączyć bez potrzeby. a bateria zasysa. Podsumowując fon jest całkiem przyzwoity ale bez wielkiego szału.

10 lat w mGSM 2 opinie
Opinia pozytywna

Ovi

Telefon posiadam od 2 tygodni i jestem mega zadowolony. Bateria trzyma do 2 dni, telefon ma dobry aparat, świetny design i działa bardzo szybko. Przesiadka z Z3C


R E K L A M A
Opinia neutralna

Abbadonix

Witam, od razu zaznacze że przesiadłem się na honorami z g2mini i jestem tak samo zachwycony co rozczarowany... Honor posiada szereg funkcji ułatwiających życie jak: przycisk funkcyjny, zmniejszanie ekranu na jedną dłoń, podwójne puknięcie i czytnik linii (niestety nie działa tak idealnie ja to opisują), które są na duży plus. Natomiast jest kilka negatywów o których się nie pisze... Na minus są spasowanie obudowy (w białym modelu wygląda wręcz tandetnie) i jest sliska a bateria przy normalnym użytkowaniu to max 24godz. G2mini przy ekranie 4,7 jasności na full i baterii 2440mah trzymał kolo 3-3,5 dni. Tryb ultra oszczędny do tez lipa.

Opinia pozytywna

AArekk

Przesiadłem sie z sgs5 na Honor7 mistrz telefon miazga płynność wiele ustawień możliwości no po prostu kozak bateria spokojnie 2 dni przy wlączonej transmisji danych. Polecam go osobiście bo sam się zastanawiałem i nie żałuje pozdrawiam :)

Opinia pozytywna

DIAMENT220

Mam go i jest super.Nie zacina się nie wiesza ogólnie super smart

Opinia pozytywna

Lr

Telefon ok, szkoda tylko ze nie reaguje na ustawienia, a mianowicie : wylaczam opcje obracania ekranu, jednak nadal obraca zdjecia i menu po obroceniu. Bateria okolo 12 godzin intensywnego uzytkowania, przy wlozonych dwoch kartach sim brak mozliwosci dolozenia karty pamieci, albo jeden sim i karta albo dwa simy i tylko pamiec wbudowana


R E K L A M A
Opinia pozytywna

boyar

Brawo!!
Miałem do tej pory tzw topowy egzemplarz Sony Xperia Z, byłem zadowolony ale z każdym dniem mniej. Kiedy pojawiły się na rynku "chińczyki" róznej maści pomyślałem że trzeba spróbować..bo ceny mają takie przystępne i ładne. I Przesiadłem się na Honor 7 i...to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Telefon jest szybki i ładny nie zacina się ( Zetce czasem się zdarzało). System wygląda bajecznie te tzw Honor..nawet nie ma jak tego porównać. Aparat bajka, tak pięknie robionych zdjęć dawno nie widziałem. Nigdy już nie kupię Sony,Samsunga czy innej Motoroli !! Od teraz będzie to zawsze jakiś "chińczyk" Polecam tego Honora !!

Opinia pozytywna

Radek

Telefon zaskoczył mnie bardzo pozytywnie pomimo pierwszego wadliwego egzemplarzu został wymieniony natychmiast na nowy urządzenie działa szybko i stabilnie bateria w moim przypadku przy włączonej transmisji danych oraz WiFi wytrzymuje bez problemu 6 godzin na wyłączonym ekranie co w porównaniu z konkurencją daje bardzo dobry wynik dodatkowo zważając na niską cenę urządzenia jestem z niego bardzo zadowolony

Opinia pozytywna

Karo

Smartphone Honor 7 mam już miesiąc. Od tego czasu jest bardzo intensywnie użytkowany. Wszystko fruwa na nim jak należy! Ani jednej zadyszki! Aparaty - cudo, zdjęcia są śliczne i wyraźne,jakość zwala mnie z nóg. Nakładka też jest świetna i dużo wygodniejsza niż standardowe menu. Mogłabym tu napisać książkę, gdybym miała wymieniać wszystkie zalety. Serio, wszystko mi się w nim podoba! Ale jedyne do czego mogę się przyczepić to troszeczkę za mało opcji personalizacji. Jestem po przesiadce z LG i tam można było zmienić dosłownie wszystko, a tutaj możemy tylko kombinować z motywami, które zmienią wygląd całego telefonu, pojedynczych rzeczy nie możemy konfigurować... Chyba ze jeszcze tego nie odkryłam :) No ale to i tak wypasiony sprzęt! Polecam!

Wszystkich opinii: 187. Pokazuję od 151 do 160. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies