HMD Crest 2 Pro
|
Nieoficjalna specyfikacja urządzenia. Dane mogą ulec zmianie. |
|
| Marka |
HMD Zobacz Smartfony HMD |
|---|---|
| Model | Crest 2 Pro |
| Wprowadzony na rynek | II kwartał 2026 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Dotykowy (bez klawiatury) |
| Wodo- i pyłoszczelność | IP65 |
| Wymiary |
|
| Waga |
|
| Kolor |
|
| Wyświetlacz |
Kolorowy / Super AMOLED 16,7 milionów kolorów, 120 Hz 1080 x 2400 px (6.78") 388 ppi |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas rozmów |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria | Li-Po 6000 mAh |
| Szybkie ładowanie |
|
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 16 |
| Procesor |
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4 SM4450-AF
Zegar procesora: 2.30 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: Adreno czytaj więcej 4 nm, 64-bit, 2x do 2,3 GHz + 6x do 2 GHz; obsługa pamięci: LPDDR5 do 3200 MHz, LPDDR4x do 2133 MHz; Qualcomm 5G Modem-RF System; technologie mobolne: 5G NR, LTE, EN-DC, CBRS, WCDMA, HSPA, CDMA 1x, EVDO, GSM/EDGE, Sub-6 GHz, standalone (SA) and non-standalone (NSA) modes, FDD, TDD; pobieranie do 2,5 Gb/s, wysyłanie do 900 Mb/s; interfejsy lokalne: Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, BT 5.1, NFC, USB-C, USB 3.2 Gen 1; geolokalizacja: Beidou, GLONASS, GPS, Galileo, QZSS, NavIC; obsługa aparatów fotograficznych: pojedynczy do 108 Mpx, pojedynczy z MFNR, ZSL, 30 fps do 32 Mpx, podwójny z MFNR, ZSL, 30 fps do 16 + 16 Mpx; zapis wideo: do 1080p @60 fps, H.264 (AVC), H.265 (HEVC); wyświetlacz do FHD+ @120 Hz; Quick Charge 4+ |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM |
|
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy