BlackBerry Z10

Zrywa z przeszłością

Wszystkich opinii: 2. Pokazuję od 1 do 2. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
50,0% 
icon down
 50,0% 
icon unknown opinion
 0,0% 
Default user logo
Azawakh

Opinia pozytywna

Moim zdaniem to wyjątkowo fajny smartphone i wygodny w użyciu ale niestety nieco niedopracowany pod względem zarządzania baterią oraz poprzez brak radia FM. Jednak co by nie mówić to wszystkie braki wynagradza mi wspaniały interfejs i system operacyjny zdecydowanie ciekawszy i bardziej efektywny niż w iOS z Androidzie. Całość jest szybka i stabilna. Do tego ta obsługa za pomocą gestów prawdziwa rewelacja! Kolejny plus to oczywiście NFC, które działa bardzo dobrze nawet podczas przesyłania plików między BB OS10 a Androidem 4.1.2. Na minus zaliczam czywiście brak hosta OTG, paskudnie wyglądające gniazda USB oraz micro HDMI i brak wyprofilowania rodem z iPhona 5. Jednak gdybym miał wybór pomiędzy wspomnianym iPhonem5 recenzjowanym BlackBerryZ10 wybrałbym produkt Kanadyjczyków ze względu na wymienną baterię oraz normalny bluetooth pozwalający na przesył plików między urządzeniami. Teraz wypada czekać aż BlackBerry (a nie RIM) dopełni swój sklep aplikacjami i nadal będzie rozwijać swój znakomity system operacyjny. Jako drugi smartphone Z10 sprawdza się znakomicie!
.telesim.com.pl | 15.08.2013, 10:08

R E K L A M A
Default user logo
KasztanyNaPolu

Opinia negatywna

Fajna recenzja, z dystansem do produktu, przyjemnie się czytało. Telefonu nie mam i nie chciałbym go posiadać, ale spoglądając na zdjęcia, wydaje mi się okropny. Te grube ramki (ramy!) wokół ekranu przypominają "bezsystemowce" pokroju LG Bali z przed 2010 roku. Zdjęcia jak na moje oko, też wychodzą nieciekawie, za to filmiki jako tako ujdą. Rozśmieszyła mnie bateria- Taki mały klocek ma utrzymać smartfona? No proszę, to chyba pomyłka jakaś :d
.dynamic.cdma.plus.pl | 13.08.2013, 15:08
Wszystkich opinii: 2. Pokazuję od 1 do 2. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies