© 2005 - 2026 PIK Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
dla PIK Sp. z o.o. Kopiowanie danych, układu graficznego czy jakichkolwiek innych informacji bez pisemnej zgody
PIK Sp. z o.o. zabronione. Wszelkie loga, nazwy i znaki graficzne użyte w serwisie są prawną własnością
ich właścicieli. W serwisie zostały użyte za zgodą właścicieli i/lub wyłącznie w celu identyfikacji. Dane pochodzą z informacji publicznie
dostępnych, od użytkowników i z testów własnych. Dane publikowane są tak jak są bez żadnej gwarancji ich poprawności.
PIK Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek ich wykorzystanie. rozwiń...
Wbudowany głośnik daje radę :)
co do kontaktów i zdjęć to nie mam takich problemów
Zastanawiam się nad wyborem aparatu - albo BB z10, albo HTC Desire 500. Prawdopodobnie jest to pierwsza wersja BB STL100-1. Zaznaczę, że korzystam z telefonu standardowo, lubię korzystać z facebooka, grać w gry. Nienawidzę wieszania się aplikacji i "zawiech" telefonu. Mogę wiedzieć co byście doradzili? Pozdrawiam