Apple iPhone SE 2020
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 74. Pokazuję od 71 do 74. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
55,4% 
icon down
 31,1% 
icon unknown opinion
 13,5% 
Default user logo
Pegerus

Opinia pozytywna

Mam wersje product red wyglada mega przeszedłem na niego z galaxy s20! Ze 120hz powiem tak nie jestem psycho fanem Apple ale interfejs przewijanie aplikacje działają bez najmniejszych przycięć cały telefon można obsłużyć jedną ręką na początku ekran wydawał się mały ale teraz kiedy się już przyzwyczaiłem jest naprawdę ok wrażenie małości minęło za te pieniądze jest sups bateria też ok jestem mega zadowolony polecam
.30.23.92 | 01.05.2020, 19:05

R E K L A M A
Default user logo
Zawiedziony

Opinia negatywna

Zacznę od plusów czyli mały, poręczny, ładny. A tak ogólnie.. Najgorzej wydane 2200zł w moim życiu. iPhone 8 w innym opakowaniu i nic więcej. Dodali tryb portretowy i tyle. Nie widać różnicy między telefonami nawet w szybkości działania i czuje ze ten nowy procesor to ściema i nic więcej. Aparat w ładny dzień nic specjalnego nie mówiąc o robieniu zdjęć wieczorem, wtedy biją go na głowę telefony za 700zł. Wcześniej miałem xiaomi mi 9 se i jestem zawiedziony liczyłem na coś lepszego... tym bardziej, że kupiłem go głównie do zdjęć i cóż.. najlepsze to i tak bateria haha przy zwykłym użytkowaniu czyli kilka smsów dwie rozmowy po 10 minut, kilka zdjęć i filmików i pare godzin na necie od 9.00 rano 100% do 20.40 wieczorem 28% porażka! Kolejny raz Apple nas wyd..ało i tyle! Pojemność baterii kpina, ekran kpina, aparat kpina! Złodziejstwo! Ostatni raz Apple!
.8.246.222 | 28.04.2020, 15:04
Default user logo
Xxx

Opinia neutralna

Myślę że dużo lepszym rozwiązaniem jest Samsung s10e Bije go na głowę A ma prawie te same wymiary
.40.178.149 | 26.04.2020, 21:04

R E K L A M A
Default user logo
Patryk

Opinia pozytywna

Przekonuje na pewno specyfikacją, system będzie zapewne działał świetnie, kompaktowy rozmiar (mimo grubych ramek) nadal jest w fajnym rozmiarze, idealny dla osób które nie potrzebują dużych wyświetlaczy, a cenią sobie klasyczny styl. Dodatkowo duży plus za dobrą cene jak na fabrycznie nowe urządzenie od Apple.
.25.113.38 | 25.04.2020, 19:04
Wszystkich opinii: 74. Pokazuję od 71 do 74. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies