-
głębokość demontażu3.7
-
elementy złączne (rodzaj)2.6
-
narzędzia (rodzaj)3.7
| Marka |
Alldocube Zobacz Telefony Alldocube |
|---|---|
| Model | iPlay 70E |
| Inne nazwy | T1160 |
| Wprowadzony na rynek | IV kwartał 2025 |
| Cena |
Brak informacji o cenach
Ustaw alert cenowy
|
| Rodzaj | Tablet |
| Wymiary | 256.80 x 168.30 x 7.60 mm |
| Waga | 500.00 g |
| Kolor | Gray |
| Wyświetlacz |
Kolorowy / IPS TFT 16,7 milionów kolorów, 110 Hz 1200 x 1920 px (11.00") 206 ppi max. luminancja 360 nitów [cd/m²], 74.1% NTSC ∼81.2% screen-to-body ratio |
| Ochrona wyświetlacza |
|
| Max. czas czuwania |
|
| Standardowa bateria |
Li-Po 7000 mAh 921.05 C2T - capacity to thickness Lepszy niż 64% urządzeń |
| Szybkie ładowanie | USB Power Delivery do 18 W |
| Ładowarka w zestawie |
|
| Ładowanie indukcyjne |
|
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć dla użytkownika | Brak danych |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Karty pamięci |
|
| System operacyjny | Android 15 |
| Procesor |
Unisoc T7300 UMS9360
Zegar procesora: 2.20 GHz Liczba rdzeni: 8 GPU: ARM Mali G57 MC2 @950MHz czytaj więcej 6 nm, 2x ARM A78 do 2,2 GHz + 6x ARM A55 do 2 GHz; obsługa pamięci: LPDDR4X do 2133 MHz, eMMC 5.1 + UFS 2.2; technologie mobilne: GSM, WCDMA, TDD-LTE, FDD-LTE, pobieranie kat. 7., wysyłanie kat. 13., interfejsy lokalne: 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth 5.4, radio FM; obsługa wyświetlacza do FHD+ @120 Hz; zapis wideo do 2K @30 fps; aparat fotograficzny do 108 Mpx; geolokalizacja: GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Standardy |
GSM, UMTS, LTE
czytaj więcej
|
| Ekran dotykowy |
|
| Dwie karty SIM (DualSIM) |
|
| Standard kart(y) SIM | nanoSIM, nanoSIM |
| Tryb DualSIM | dual standby |
| Hybrydowy DualSIM | nanoSIM, microSD |
DANE EPREL
EPREL - europejski rejestr produktów do celów etykietowania energetycznego, obowiązkowy dla producentów, importerów i dystrybutorów urządzeń związanych z energią w UE.
75 h 35 min
trwałość baterii na cykl
1 000
trwałość baterii w cyklach
E (w skali od A do E)
spadki swobodne
B (w skali od A do E)
możliwość naprawy
IP42
stopień ochrony przed wnikaniem
Klasa energetyczna urządzenia
Ogólne
-
Klasa energetycznaF (w skali od A do G)
-
Bateria którą może wymienić użytkownik
-
Trwałość baterii na cykl75 h 35 min
-
Trwałość baterii w cyklach1 000
-
Badanie wytrzymałości na spadki swobodne wielokrotne - upadki bez wystąpienia uszkodzeń52
-
Spadki swobodneE (w skali od A do E)
-
Odporność ekranu na zarysowanie w skali twardości Mohsa6 (w skali od 1 do 10)
Ładowarka
-
Wymagana moc wyjściowa10 W
Informacje dotyczące możliwości naprawy
-
Minimalna gwarantowana dostępność aktualizacji zabezpieczeń, aktualizacji korygujących i aktualizacji funkcji systemu operacyjnego6 lat
-
Klasa możliwości naprawyB (w skali od A do E)
-
Wskaźnik możliwości naprawy - ocena3.37
Inne informacje
-
Okres gwarancji handlowej oferowanej przez dostawcę12 miesięcy
-
Model wprowadzany do obrotu w Unii od27.10.2025
Dane opracowane na podstawie bazy Eprel
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy