Alcatel OT-E805
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 15. Pokazuję od 11 do 15. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
46,7% 
icon down
 6,7% 
icon unknown opinion
 46,7% 
Opinia neutralna

użytkownik

Telefon fajny warty swojej ceny ale już po 6 dniach użytkowanie zepsuło mi sie wejście do ładowania a te samo wejść jest do słuchawek i do usb czyli 3 w 1 sie zepsuło było tam pytania czy można słuchać muzyki bez słuchawek odpowiadam ze niemożna


R E K L A M A
Opinia pozytywna

DJ.Yejkob

fajny telefonik ale niestety niewjem czy można słuchać muzy bez słuchawek ale jutro napisze bo jutro przychodzi do mnie ale wydaje mi sie że można siema

Opinia pozytywna

Dawid L

czy ten telefon ma bluetooth?? i czy da sie sluchac muzyki bez sluchawek??


R E K L A M A
Opinia pozytywna

booogie

Fajny ladny fonik, bajerancka mp3 bez koniecznosci brania telefonu, super ze jest wejscie sd przy takiej cenie - ok 160 zl na allegro (nowy) - ale brak mmsow mnie dobija, dlaczego no dlaczego! Takty bym go kupil, a w sumie potrzebuje czegos na szybkiego ale mmski sie przydaja na kolosach :D

Opinia pozytywna

benz221

Mm.. taki -nowoczesny walkman z funkkcja dzwonienia,ładnym wyhladem i jeszcze innymi kilkoma bajerami...ale fajny naprawde dla osoby która potrzebuje fajnego fona na szybko jest ok!!

Wszystkich opinii: 15. Pokazuję od 11 do 15. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies