Alcatel OT-E805
użytkownik
Telefon fajny warty swojej ceny ale już po 6 dniach użytkowanie zepsuło mi sie wejście do ładowania a te samo wejść jest do słuchawek i do usb czyli 3 w 1 sie zepsuło było tam pytania czy można słuchać muzyki bez słuchawek odpowiadam ze niemożna
DJ.Yejkob
fajny telefonik ale niestety niewjem czy można słuchać muzy bez słuchawek ale jutro napisze bo jutro przychodzi do mnie ale wydaje mi sie że można siema
Dawid L
czy ten telefon ma bluetooth?? i czy da sie sluchac muzyki bez sluchawek??
booogie
Fajny ladny fonik, bajerancka mp3 bez koniecznosci brania telefonu, super ze jest wejscie sd przy takiej cenie - ok 160 zl na allegro (nowy) - ale brak mmsow mnie dobija, dlaczego no dlaczego! Takty bym go kupil, a w sumie potrzebuje czegos na szybkiego ale mmski sie przydaja na kolosach :D
benz221
Mm.. taki -nowoczesny walkman z funkkcja dzwonienia,ładnym wyhladem i jeszcze innymi kilkoma bajerami...ale fajny naprawde dla osoby która potrzebuje fajnego fona na szybko jest ok!!