
W amerykańskim serwisie LG można sobie obejrzeć flashową reklamę anonsującą premierę kolejnego filmu z Iron Manem, której towarzyszy promocja trzech modeli telefonów. Jednym z nich jest LG Ally. Kolejny dotykowiec LG będzie pracował pod kontrolą systemu Android
- Oprócz tego przyszli właściciele telefonu będą mogli cieszyć się pełną sprzętową klawiaturą qwerty, dodatkami tematycznymi związanymi z filmowym superbohaterem, a także komiksem, który znajdzie się w zestawie sprzedażowym. Premiera jest zapowiedziana w Verizonie na 20 maja, ale serwis promocyjny dla tych, którzy chcieliby założyć kombinezon Iron Mana, już został otwarty.
Poza informacjami dotyczącymi filmu niewiele niestety można dowiedzieć się z oficjalnej wiadomości prasowej producenta. Serwis BGR zdobył odpryski specyfikacji technicznej, dzięki którym wiadomo, że LG Ally będzie miał na pokładzie Androida 2.1, 3,2-calowy ekran dotykowy, aparat fotograficzny z matrycą 3,2 Mpx, a także WiFi i Bluetooth.
![]() |
![]() |
![]() |
LG Ally fot. LGE |
Atak klonów w Iron Man-ie? Amerykanie i tak się ucieszą z telefonu, który nie wygląda najgorzej, a do tego jeszcze pozwala na pochwalenie się unikatowymi materiałami z promocyjnego zestawu.
Na podstawie informacji serwisu BGR